Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ВАДИМ МЕРІКОВ: ВПЕВНЕНИЙ, ЩО МИ ЗМОЖЕМО ЗАХИСТИТИ НАШУ ОБЛАСТЬ
10/09/2014 10:57

Новини області

ВАДИМ МЕРІКОВ: ВПЕВНЕНИЙ, ЩО МИ ЗМОЖЕМО ЗАХИСТИТИ НАШУ ОБЛАСТЬ

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков запевнив, що ситуація в регіоні стабільно спокійна. Незважаючи на те, що бійці 19-го територіального батальйону виїхали з Миколаєва, в області достатньо підрозділів для захисту та оборони. Про це голова облдержадміністрації сказав в передачі «Запитай у влади», відповідаючи на запитання телеглядачів.

– В Миколаєві залишився спецпідрозділ «Святий Миколай», якій патрулює вулиці, охороняє підприємства, пильно слідкує за спокоєм миколаївців та жителів області. Також несуть службу військово-морські сили в місті Очаків, де розташовані спецпідрозділи та прикордонники. Достатньо ефективно працюють блок-пости в Миколаєві, Очакові, Первомайську. Сьогодні ситуація стабільно спокійна, в місті патріотично налаштовані люди. Велика кількість українських прапорів, люди фарбують паркани, бордюри у кольори державної символіки, і це дуже приємно. Адже сьогодні дійсно потрібна підтримка населення як військовим, так і владі, – зазначив керівник області.

Голова облдержадміністрації впевнений і в тому, що новопризначений начальник  управління МВС України в Миколаївській області Віталій Гончаров справиться зі всіма поставленими задачами. Саме він був командиром спецбатальйону «Миколаїв» та зміг вивести своїх бійців із оточення в зоні проведення АТО.

– Достатньо патріотично налаштований, готовий до захисту та оборони нашої області і безперечно до роботи як головного міліціонера області. Я вважаю, що найголовніше - це боротьба з корупцією, і в нього є всі для цього важелі, законні права. Це звичайно і боротьба із сепаратизмом в нашій області, і правопорядок на наших вулицях, – сказав Вадим Меріков.

За словами керівника області в Миколаєві запровадять проведення військових та медичних курсів. Зокрема, зараз розробляється програма проведення та відбору людей до підрозділів цивільної оборони, які вже створені. У кожному районі буде по 5 таких підрозділів, в яких буде 260 людей. Крім того, на великих підприємствах («Зоря»-«Машпроект», порт «Октябрський») є відповідні загони, члени яких матимуть при собі табельну зброю та будуть зареєстровані в районних воєнкоматах. Бійці пройдуть відповідну підготовку та отримають навики надання першої медичної допомоги.

– На випадок бойових дій ці люди також захищатимуть від агресії Російської Федерації, терористів, банд, які готові сьогодні прорватися до півдня України. Я впевнений, що ми зможемо захистити нашу область, – підкреслив голова облдержадміністрації.

Ведеться робота і з перевірки бомбосховищ, поставлено задачі не тільки перевірити їх, а й привести у відповідність до норм та стандартів. До цієї роботи також  активно долучилися громадські організації та волонтери.до верху