Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ВАДИМ МЕРІКОВ: СПІЛЬНА РОБОТА ДАЄ ЗМОГУ СКООРДИНУВАТИ ДІЇ ПРЕДСТАВНИКІВ ВСІХ ГІЛОК ВЛАДИ
11/09/2014 16:42

Новини області

ВАДИМ МЕРІКОВ: СПІЛЬНА РОБОТА ДАЄ ЗМОГУ СКООРДИНУВАТИ ДІЇ ПРЕДСТАВНИКІВ ВСІХ ГІЛОК ВЛАДИ

10 вересня голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів України. Засідання відбувалось за участю Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, голів обласних державних адміністрацій та міста Києва.

Глава держави Петро Порошенко поінформував про зусилля з реалізації мирного плану України, а також повідомив, що 70% військ Російської Федерації відведені за кордон України. Він впевнений, що це ще одне тверде сподівання, що мирні ініціативи мають гарну перспективу.

– І сьогодні саме від нашої спільної ефективної і злагодженої роботи, від нашого об'єднання всієї країни, я підтримую Прем’єр-міністра, залежить, наскільки ефективним буде подальший розвиток подій. Ми збираємося вже зараз навести порядок в організації управління військами, коли лінія фронту, оборони буде триматися бригадами, коли у батальйонів територіальної оборони буде своє завдання і не у безпосередньому зіткненні з противником, а з оборони території. Коли зведені підрозділи Міністерства внутрішніх справ будуть мати свою функцію і утримувати звільнені від окупантів міста. Коли Нацгвардія буде мати виключно свою функцію і займатися притаманними їй і тільки їй завданнями. Я впевнений в тому, що в цьому наведенню порядку буде сприяти відновлення миру, – зазначив Петро Порошенко.

В свою чергу Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначив, що в України існує два агресора.

– В нас є два агресори: перший агресор – Російська Федерація – це зовнішній; другий агресор – внутрішній – корупція, безлад, безвідповідальність, відсутність нормальної організації. І, подолавши цих двох агресорів, ми зможемо перемогти. Для цієї перемоги потрібні єдність. Як би не було складно, єдність всіх, незважаючи на різні політичні вподобання, навіть незважаючи на виборчий процес, ідеться про долю країни, а не про кількість місць у Парламенті, – зазначив Арсеній Яценюк.

За словами Прем’єр-міністра України, як і передбачено Конституцією, Уряд України до 15 вересня внесе до Парламенту проект закону про Державний бюджет, де чітко визначені мільярдні витрати на оборону, і додаткові закони, які концептуально змінюють бюджетну і податкову політику в країні.

В свою чергу голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков зазначив важливість проведення засідань в такому форматів.

– Я впевнений, що такі розширені засіданні дуже важливі для регіонів. Ми не просто обговорили нагальні питання, були чітко поставлені задачі та визначені шляхи вирішення проблем. Така спільна робота дає змогу скоординувати дії представників всіх гілок влади,  –  впевнений голова Миколаївської облдержадміністрації.до верху