Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ВАДИМ МЕРІКОВ: МИКОЛАЇВЩИНІ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ – НАШІ ТОВАРИ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ
11/09/2014 16:47

Новини області

ВАДИМ МЕРІКОВ: МИКОЛАЇВЩИНІ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ – НАШІ ТОВАРИ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

11 вересня голова облдержадміністрації Вадим Меріков взяв участь у церемонії нагородження учасників регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

Звертаючись до учасників та відвідувачів виставки, голова облдержадміністрації наголосив на тому, що, попри складну ситуацію в країні, підприємці Миколаївщини довели свою ефективність.

– Я ознайомився із підприємствами, які присутні сьогодні на цій виставці та ще раз переконався, що Миколаївщині є чим пишатися, і не тільки на всеукраїнському рівні, а й на міжнародному, адже наші товари високої якості.  Ми маємо розуміти, що вітчизняні виробники потребують підтримки влади. Сьогодні дуже складна ситуація в країні, йдуть бойові дії, тисячі миколаївців захищають незалежність, свободу та економічне майбутнє нашої Батьківщини, –  зазначив Вадим Меріков.

Голова облдержадміністрації побажав усім учасникам конкурсу підтримувати на належному рівні імідж Миколаївщини, як економічно розвиненого, потужного регіону.

– Бажаю всім конкурсантам і учасникам виставки удачі, розвитку підприємств, а ми зі своєї сторони завжди будемо вас підтримувати та йти на зустріч, – підсумував керівник області.

У приміщенні виставкового центру «ЕкспоМиколаїв» всі гості та відвідувачі могли ознайомитися з продукцією та послугами кращих товаровиробників області.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь підприємства різних районів Миколаївської області: Кривоозерського, Первомайського, Арбузинського, Новоодеського Баштанського, Веселинівського, Вознесенського районів та міста Миколаєва.

Виставка та церемонія нагородження учасників заходу – це своєрідне підведення підсумків регіонального етапу конкурсу. Цьогоріч конкурс проходить в рамках заходів з нагоди 225-річчя міста Миколаєва. Згідно підсумкового протоколу Регіональної конкурсної комісії серед учасників конкурсу визначено 30 переможців та 15 лауреатів.

Вадим Меріков нагородив переможців регіонального етапу конкурсу, з яких 7 підприємств (ПАТ «Баштанський сирзавод», ФГ «Іванов», ТОВ «Агро-Юг-Сервіс», ТОВ НВП «МІТЕК», ТОВ «ЗЕМАЛ», ТОВ «Спортана» та ФОП Шматков О.В.) представлятимуть Миколаївську область на загальнодержавному рівні конкурсу.до верху