Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ОЛЕКСІЙ САВЧЕНКО: «НА МИКОЛАЇВЩИНІ БУДЕ СТВОРЕНО РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВОЇНІВ АТО»
19/01/2017 9:12

Новини області

ОЛЕКСІЙ САВЧЕНКО: «НА МИКОЛАЇВЩИНІ БУДЕ СТВОРЕНО РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВОЇНІВ АТО»

 Про це голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко заявив під час зустрічі з військовослужбовцями 79-ї окремої аеромобільної бригади: «За ініціативою Президента України на Миколаївщині буде створено  реабілітаційний Центр для воїнів, які повернулися з АТО, - сказав очільник області. – Це обов’язок держави піклуватися про своїх воїнів, які ціною власного життя захистили і продовжують захищати зараз мир і спокій», - підкреслив він. 

 Ідея створення Центру виникла  під час проведення в Миколаєві змагань серед інвалідів АТО «Ігри патріотів». 

 Планується, що в реабілітаційному центрі з воїнами АТО будуть працювати лікарі, психологи, спортсмени-паралімпійці та тренери. В центрі буде спортзал з сучасним обладнанням, яке дозволить розробляти кінцівки, а також кімнати відпочинку та релаксації. 

 «Підримка воїнів АТО  – це комплексна робота нашої команди», - наголосив Олексій Савченко.

 Зустріч з військовослужбовцями 79-ї окремої аеромобільної бригади відбулася з  нагоди відкриття відремонтованої їдальні на території частини. Ініціативу Олексія Савченка про допомогу бригаді підтримав  президент агрохолдингу Agrofusion Сергій Сипко. Роботи з ремонту були виконані вчасно та якісно. Більш того, агрохолдинг взяв шефство на 79-кою: «Тепер десантники в надійних господарських руках», - сказав Олексій Савченко і висловив подяку   Сергію Сипко за його небайдужість до проблем частини та їх ефективне вирішення.

 до верху