Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ОЛЕКСІЙ САВЧЕНКО ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРІГ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ВАГОВИХ КОМПЛЕКСІВ
03/03/2017 8:29

Новини області

ОЛЕКСІЙ САВЧЕНКО ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРІГ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ВАГОВИХ КОМПЛЕКСІВ

Голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко провів нараду з міськими головами, головами РДА, керівниками Служби автодоріг в Миколаївській області, Укртрансбезпеки та патрульної поліції.  Йшлося про стан автомобільних доріг області, першочергові заходи щодо їх ремонту та про організацію роботи на території області вагових комплексів.

Олексій Савченко закликав голів РДА не зволікати з початком ремонтних робіт на дорогах місцевого значення. Використовувати для цього всі можливості – і фінансові, і ресурсні. Залучати до цього промислові та  сільськогосподарські підприємства, які розташовані на території районів. Вже днями Служба автодоріг в Миколаївській області надасть всім головам районів порядок співфінансування робіт з ремонту доріг.

Але, як зауважив голова ОДА Олексій Савченко, можна нескінченно ремонтувати дороги, якщо не будуть вжиті заходи для їх збереження. Йдеться про встановлення на території області вагових комплексів, щоб контролювати весь потік автомобілів, як на в'їзді в Миколаївську область, так і на в'їзді в Миколаїв. Таких на сьогодні потрібно як мінімум п’ять. Кожен коштує до мільйона гривень.

Олексій Савченко запропонував головам райдержадміністрацій та мерам міст не чекати фінансування з міністерства інфраструктури  і винайти кошти на придбання вагових комплексів: «У всіх керівників, всіх мерів міст є можливості сьогодні купити цей новий комплекс, - сказав очільник області.  -  Бо сьогодні ми побудуємо дороги, а завтра доріг не буде. Вантажівки їх розіб’ють. Але що ми сьогодні будемо казати людям? Президент дав можливість, надав допомогу, і ми отримаємо мільярд двісті на ремонт доріг державного значення. Добре, побудуємо дороги. За рахунок місцевих бюджетів ми теж будуватимемо дороги. Але що ми будемо робити з тим, що відбувається на тих дорогах? Як контролювати? Ми будемо чекати? Останнє, що ми можемо зробити для людей – відновити довіру», - підкреслив Олексій Савченко. 

Служба автодоріг в Миколаївській області протягом п’яти днів надасть типовий проект  вагового комплексу всім головам районних адміністрацій і міст, щоб вони в рамках свого бюджету прорахували і винайшли можливість його придбання.до верху