Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ПОНАД 1,5 ТИС. ПЕРЕВІРОК ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗДІЙСНИЛИ ФАХІВЦІ МИКОЛАЇВЩИНИ З ПОЧАТКУ РОКУ
27/11/2017 9:37

Новини області

ПОНАД 1,5 ТИС. ПЕРЕВІРОК ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗДІЙСНИЛИ ФАХІВЦІ МИКОЛАЇВЩИНИ З ПОЧАТКУ РОКУ

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області розглянули 213 звернень фізичних та юридичних осіб, організували та здійснили 1529 заходів державного контролю за використанням та охороною земель, дотриманням вимог законодавства України про охорону земель і моніторинг ґрунтів.

Як інформують у ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області, за результатами проведених заходів державні інспектори виявили 629 випадків порушення вимог земельного законодавства.

За виявленими правопорушеннями фахівці склали 365 протоколів про адміністративне правопорушення, вручили 364 приписи, винесли 356 постанов про накладання адміністративного стягнення на суму 73 321 грн. Наразі сплачено 51 663 гривні.

Всього за вказаний період державні інспектори нарахували порушникам 5 125 901 грн. відшкодування за самовільне зайняття земельних ділянок по 270 випадках. За станом на теперішній час вже сплачено 2 млн 425 тис. 111 гривень по 175 випадках.

Матеріали проведених заходів передаються до органів прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування та до правоохоронних органів з метою реєстрації відповідних кримінальних проваджень і встановлення осіб правопорушників, інформація щодо яких на тепер відсутня.до верху