Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено на потреби армії 72,1 млн грн
18/04/2018 13:45

Новини області

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено на потреби армії 72,1 млн грн

Відповідно до Податкового кодексу України з серпня 2014 року в Україні запроваджено військовий збір, який у повному обсязі перераховується до державного бюджету і використовується на підвищення обороноздатності держави.

Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Військовим збором, за ставкою 1,5%, оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

У I кварталі 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до державного бюджету 72,1 млн грн військового збору, що на 12,7 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, стабільне надходження до бюджету військового збору свідчить про ефективність вжитих Головним управлінням ДФС у Миколаївській області заходів з детінізації доходів, а також про відповідальність та патріотизм платників податків, які сумлінно виконують свій конституційний обов’язок щодо сплати військового збору до державного бюджету.до верху