Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → Геннадій Ніколенко про заготівлю твердого палива та різницю в тарифах
10/10/2013 16:37

Новини області

Геннадій Ніколенко про заготівлю твердого палива та різницю в тарифах

На Миколаївщині не має проблем із опаленням об’єктів соціальної сфери, які обігріваються твердим паливом. До кінця поточного року усі школи, ФАПи та садочки переважно не газифікованих сільських населених пунктів забезпечені необхідною кількістю вугілля. Крім того,  всі райони, яким необхідно проводити закупівлю твердого палива на наступний рік, вже готові до проведення відповідних тендерних процедур  для того, щоб в подальшому також не було збоїв під час проходження опалювального періоду.

 Про це 7 жовтня у відповідь на запитання кореспондента «Урядового кур’єру» під час  прес-конференції  з питань початку опалювального сезону зазначив Геннадій Ніколенко.

 За його словами, заклади, що опалюються твердим паливом розпочали опалювальний сезон приблизно на тиждень раніше, ніж ті, що мають централізоване теплопостачання або газову котельню.

 Під час прес-конференції перший заступник голови ОДА також поінформував представників ЗМІ про те, що сьогодні на Миколаївщині ряд об’єктів соціальної сфери переведено на альтернативні види палива, зокрема, електроопалення. Нещодавно 3 школи  області були переведені на електричне опалення, крім того, за його словами, сьогодні до Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України обласне керівництво направило 46 проектів по переведенню закладів соцсфери на альтернативні джерела опалення, зокрема це 20 електроопалення та 26 переведення на пелети.

 Як зазначив Геннадій Ніколенко, усі ці заходи проводяться в рамках виконання доручення Президента України по зменшенню споживання природного газу.

 Відповідаючи на запитання журналістки про компенсацію різниці у тарифах перший заступник голови ОДА відмітив, що станом на 01.01.2013 року Миколаївщина мала близько 103 млн. грн. різниці у тарифах, в тому числі по водовідведенню. Сьогодні вже розробляється система вексельних розрахунків за спожитий газ та погашення різниці в тарифах.

 «На сьогодні ми маємо високі показники розрахунків за спожитий природний газ та досить невелику різницю у тарифах, що дає нам впевненість у тому, що опалювальний сезон ми маємо провести досить стабільно. Головне – це не допускати таких поривів, які були минулого року на Миколаївській ТЕЦ», - зазначив представник обласної влади.

 Відповідаючи на запитання представників засобів масової інформації Геннадій Ніколенко також звернувся до журналістів із пропозицією передавати обласній владі інформацію про ті скарги, що будуть надходити на їх адресу від жителів нашої області для того, щоб спеціалісти ЖКГ могли оперативно вживати необхідні заходи по ліквідації аварійної ситуації чи якоїсь іншої житлово-комунальної проблеми.до верху