Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → На апаратній нараді Геннадій Ніколенко звернув особливу увагу на проблеми житлово-комунального господарства
10/10/2013 16:57

Новини області

На апаратній нараді Геннадій Ніколенко звернув особливу увагу на проблеми житлово-комунального господарства

Питання безперебійного проходження опалювального сезону на сьогоднішній день є одним із пріоритетних напрямків роботи обласної влади.

Про це 7 жовтня під час апаратної наради наголосив перший заступник голови ОДА Геннадій Ніколенко.

Він також відмітив, що комісія із Мінрегіону високо оцінила старт нового опалювального сезону в Миколаївській області і тому нам потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб осінньо-зимовий період пройшов стало та без якихось ексцесів.

«Опалювальний сезон вже повністю стартував і сьогодні працівники житлово-комунальної сфери повинні працювати злагоджено та системно, для того, щоб наші громадяни безперебійно отримували тепло», - підкреслив перший заступник голови ОДА.

Як доповів начальник управління інфраструктури ОДА Едуард Волошинович, 46 проектів, що надані регіонами нашої області по переведенню об’єктів соцсфери на альтернативні джерела енергії, сьогодні вже знаходяться в комітеті Держенергоефективності і до середини жовтня стане відомо, які із цих проектів будуть профінансовані, а які потрібно ще доопрацювати.

Геннадій Ніколенко надав доручення тримати це питання на особливому контролі, адже питання скорочення споживання природного газу – це те завдання, яке ставить перед нами Уряд та Президент держави.до верху