Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → «Ремонт комунальних доріг має важливе соціальне значення», - Г. Ніколенко під час наради по виконанню ремонтних робіт на дорогах комунальної власності
10/10/2013 17:34

Новини області

«Ремонт комунальних доріг має важливе соціальне значення», - Г. Ніколенко під час наради по виконанню ремонтних робіт на дорогах комунальної власності

Цього року по державній та обласній субвенціях Миколаївщина отримала близько 52 млн. грн.. на ремонт комунальних доріг, з яких станом на 01.10.2013 року у повному обсязі освоєно близько 56%, тобто трохи більше 28 млн. грн.

Про це 8 жовтня під час наради з питань організації виконання дорожніх робіт зазначив начальник управління інфраструктури ОДА Едуард Волошинович.

За його інформацією,  до числа районів, які практично повністю освоїли виділені їм кошти на ремонт комунальних доріг можна віднести Вознесенський, Жовтневий, Березнегуватський, Кривоозерський та деякі інші райони. Найнижчі показники виконання робіт мають Братський та Снігурівський райони та м. Миколаїв, де є найбільша кількість незавершених об’єктів. За даними департаменту ЖКХ Миколаївського міськвиконкому, роботи по проектам капітального та поточного ремонту доріг комунальної власності м. Миколаєва будуть завершені до кінця жовтня поточного року.

Як зазначив головуючий наради Геннадій Ніколенко, сьогодні питання доріг належать до числа тих проблем та скарг, по яким найбільше звертаються громадяни як нашої області, так і інших регіонів держави. Саме тому Президент України наголосив на тому, що наступний рік пройде під девізом ремонту доріг комунального та державного значення. За  інформацією першого заступника голови ОДА, наступного року Миколаївщина очікує майже у 3 рази більше коштів на ремонт комунальних доріг у порівнянні із тим, що вона отримала цього року.

«Раніше в нас діяв формульний підхід до розподілу коштів на ремонт дорожнього покриття і були такі сільські ради, які отримували від 3-х до 6-ти тис. грн. і практично не могли їх освоїти… Сьогодні вже зареєстрований проект Закону, в якому пропонується відмовитися від цієї системи і як раніше зосереджувати кошти на більш масштабних та значущих об’єктах для районів та міст області», - підкреслив у своєму виступі Г. Ніколенко.

По завершенню наради перший заступник голови ОДА надав ряд доручень її учасникам, зокрема представникам місцевої влади ще раз передивитися та узгодити ті проекти ремонту та реконструкції комунальних доріг, які вони пропонують до реалізації в наступному році.

«Прошу звернути особливу увагу на забезпечення під’їздом до шкіл, садочків та лікарень області. Сьогодні дороги мають вагоме значення не лише для розвитку промисловості та виробництва, вони також мають велике соціальне значення для підвищення комфорту  життя мешканців  населених пунктів нашої області», - відмітив представник обласної влади.до верху