Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → Особлива увага – подачі тепла до об’єктів соціальної сфери та житлових будинків
10/10/2013 17:41

Новини області

Особлива увага – подачі тепла до об’єктів соціальної сфери та житлових будинків

У зв’язку із різким зниженням температури повітря, опалювальний сезон цього року почався значно раніше. З 2 жовтня 2013 року  перше тепло пішло до дитячих садків, шкіл, лікарень тощо. За станом на 08.10.2013 по місту Миколаєву підключено опалення у 600 житлових будинках із 630, що перебувають на обліку.

З метою перевірки готовності котелень міста Миколаєва до роботи в осінньо-зимовий період, у рамках реалізації завдань та доручень Президента України щодо підготовки до опалювального періоду 2013-2014 рр., 7 жовтня поточного року начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Міністерства регіонального будівництва та житлово-комунального господарства С.Дзезик спільно із директором ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» В.Березницьким відвідали ряд котелень міста Миколаєва та ознайомились з їх функціонуванням в опалювальний період.

Під час заходу перевірено три котельні, які забезпечують подачу тепла до будинків жителів Ленінського, Корабельного районів та  мікрорайону Кульбакіно. Окрім того, учасники рейду відвідали Миколаївський міський пологовий будинок №1, де мали змогу ознайомитися з системою забезпечення теплом цього важливого об’єкта соціальної сфери міста.

Як стало відомо під час візиту, теплопостачання пологового будинку у зв’язку із різким похолоданням було розпочато ще з 1 жовтня поточного року. Наразі у закладі створено всі необхідні умови для повноцінного функціонування та комфортного перебування новонароджених та їх мам.

За підсумками проведено рейду його учасники мали змогу переконатися, що усі котельні працюють в штатному режимі і безперебійно забезпечують теплом житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури міста.до верху