Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ТОВ «Сандора». Не тільки податки в місцевий бюджет, а ще й турбота про екологічну складову
16/10/2013 9:53

Новини області

ТОВ «Сандора». Не тільки податки в місцевий бюджет, а ще й турбота про екологічну складову

10 жовтня під час оглядової частини засідання Ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування Миколаївської області за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова та голови обласної ради Ігоря Дятлова відбулось ознайомлення з реалізацією інвестиційного проекту по реконструкції очисних споруд виробничого комплексу № 2 ТОВ «Сандора» в селі Мішково-Погорілово Миколаївської області.

Гостей зустрічали директор зі зв’язків з органами влади та громадськістю Макаренко С.М. і  директор виробничого комплексу № 2 Маковєєнко А.М.

Представники керівництва ТОВ «Сандора» розповіли членам ради та журналістам, що у вересні 2013 року компанія PepsiCo успішно завершила процес реконструкції та введення в експлуатацію очисних споруд на виробничому комплексі № 2.

Введення в експлуатацію сучасної системи біоочистки стоків сприятиме підвищенню ефективності виробничого процесу на виробничому комплексі №2.

В оновлених очисних спорудах застосовано прогресивний екологічний метод очищення стоків – за допомогою біологічного реактора.

Реалізація даного проекту стала ще одним важливим кроком на шляху поглиблення екологічного партнерства з Миколаївською облдержадміністрацією та підтримки екологічних ініціатив жителів області.

Наразі Президент України В.Ф.Янукович ставить завдання представникам органів виконавчої влади щодо забезпечення сталого функціонування житлово-комунального господарства. Реконструйовані очисні споруди зменшують навантаження на місцеву систему очищення стоків, яка  є складовою  житлово-комунального господарства. Представлений інвестиційний проект став яскравим прикладом взаємодії органів виконавчої влади та представників бізнесу.

В коментарі для представників ЗМІ голова облдержадміністрації Микола Круглов наголосив на тому, що реконструйовані біоочисні споруди – це проект, спрямований на інвестиції в екологію. Метою запуску проекту на виробничому комплексі № 2 ТОВ «Сандора» є зменшення загрузки на міські очисні споруди, зменшення впливу виробничої діяльності компанії на оточуюче середовище і, як наслідок, покращення екологічної ситуації в Миколаївському регіоні.до верху