Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ТУРБОТА ПРО ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ Є ОДНИМ З ПРІОРИТЕТІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В. ЯНУКОВИЧА
29/10/2013 10:08

Новини області

ТУРБОТА ПРО ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ Є ОДНИМ З ПРІОРИТЕТІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В. ЯНУКОВИЧА

28 жовтня Україна відзначає 69-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Постійна турбота про ветеранів Великої Вітчизняної війни є одним з пріоритетів державної політики Президента України Віктора Януковича. Глава держави вимагає від представників органів влади усіх рівнів системного забезпечення їх захисту і підтримки.

У цей день традиційно керівники області та міста відвідали ветеранів, які перебувають на лікуванні в Миколаївському госпіталі інвалідів війни. Посадовці висловили теплі привітання пацієнтам закладу та закликали звертатися з будь-якими проханнями щодо медичного обслуговування та поліпшення якості життя.

Визволення України є одним із найзнаменніших днів в історії нашої держави, - відзначив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко. – В ті складні часи було відстояно свободу та незалежність. На всебічну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної, дітям війни спрямована діяльність обласної влади.

2013 року лікування в госпіталі отримали більше 5 тисяч осіб.

Витрати на медикаменти та харчування для ветеранів війни при стаціонарному лікуванні в загальній мережі лікувальних закладів значно вище ніж для звичайних хворих.

У кожному лікувально-профілактичному закладі області виділено окремі палати, кількість яких становить 178 палат на 427 ліжок. Ці палати відповідають сучасним вимогам, в них створено найкращі побутові умови та проведено поточні ремонти.

В лікувально-профілактичних закладах області проводяться профілактичні огляди ветеранів війни згідно затверджених графіків. За 9 місяців  2013 року оглянуто ветеранів війни на 87,5 %, у т.ч. інвалідів війни та учасників бойових дій – 100% . Учасників війни оглянуто на 85,3% та осіб прирівняних по пільгам було оглянуто на 90,5 %. Амбулаторно проліковано 29385 осіб, що складає 81,7 % від загальної кількості ветеранів війни.

В Український медико-соціальний центр направлено 144 ветерана.

В обласній офтальмологічній лікарні проліковано 332 ветерана війни, у т. ч. з приводу глаукоми 111, з приводу катаракти 132, встановлено безкоштовно штучні кришталики 704 ветеранам війни, запротезовано 5 осіб.

За 9 місяців 2013 року встановлено в обласному кардіоцентрі 10 ветеранам війни кардіостимулятори, проведено ендопротезування 6 ветеранам війни. Забезпечено слуховими апаратами – 121 ветеран війни на суму біля 89 тис. грн. Проведено безкоштовно протезування зубів 702 ветеранам війни на орієнтовну суму 54 тис. грн. При амбулаторному лікуванні отримали безкоштовно ліки 3328 ветерани війни на суму біля 620 тис. грн.до верху