Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → «ВАМ БАГАТО ЧОГО ДОВЕЛОСЯ ПЕРЕЖИТИ ЯК В РОКИ ВІЙНИ, ТАК І ПОВОЄННИЙ ЧАС», - МИКОЛА КРУГЛОВ ПРИВІТАВ З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ПАЦІЄНТІВ ОБЛАСНОГО ГОСПІТАЛЮ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В М. ПЕРВОМАЙСЬК
29/10/2013 10:11

Новини області

«ВАМ БАГАТО ЧОГО ДОВЕЛОСЯ ПЕРЕЖИТИ ЯК В РОКИ ВІЙНИ, ТАК І ПОВОЄННИЙ ЧАС», - МИКОЛА КРУГЛОВ ПРИВІТАВ З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ПАЦІЄНТІВ ОБЛАСНОГО ГОСПІТАЛЮ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В М. ПЕРВОМАЙСЬК

Терапевтичне відділення №2 Обласного госпіталю ветеранів війни в м. Первомайськ відкрите у 2003 році. За 10 років свого існування у медичному закладі підлікувалося майже 7 тис. людей – це в основному діти та ветерани війни, що проживають у містах Первомайськ та Южноукраїнськ, Кривоозерському, Врадіїївському, Первомайському та інших районах області.

Про це 28 жовтня в День визволення України від фашистських загарбників почесним гостям медичного закладу розповів завідуючий терапевтичним відділенням № 2 Обласного госпіталю ветеранів війни Микола Кифоренко.

За його словами, медична установа, що фінансується за рахунок коштів обласного бюджету, розрахована на 30 місць. Пацієнти госпіталю ветеранів повністю забезпечені необхідними медикаментами та збалансованим харчуванням, на чому постійно наголошує Президент України Віктор Янукович.

Цього дня привітати ветеранів війни зі святом до медичної установи прибули голова облдержадміністрації Микола Круглов, Первомайський міський голова Людмила Дромашко, голова Первомайської райдержадміністрації Борис Демченко та багато інших спонсорів та меценатів.

Вітаючи пацієнтів госпіталю ветеранів з таким визначним для нашого народу святом як 69-та річниця з Дня визволення України від фашистських загарбників Микола Круглов відмітив, що це перемога, пам'ять про яку вічно житиме в серці кожного українця.

«Вам багато чого довелося пережити як в роки війни, так і повоєнний час, адже, саме Вам судилося відновлювати фабрики та заводи, школи, садочки та лікарні, які були вщент зруйновані у роки вітчизняної війни… Все те, що ми маємо зараз, воно зроблено та збережено Вашими руками для майбутніх поколінь. Не можливо скласти ціну для перемоги, яку Ви та Ваші товариші, ризикуючи власним життям, в тяжких муках завоювали для усіх наступних  поколінь нашої держави», - відмітив у своєму вітальному слові голова ОДА.

Очільник області від усього серця побажав  ветеранам та людям похилого віку міцного здоров’я, щастя та пошани від онуків та дітей.

Від обласної влади Микола Круглов вручив госпіталю подарунок – нову морозильну камеру, якої дуже не вистачало медичному закладу, а за рахунок спонсорської допомоги для пацієнтів лікарні було також організовано святковий стіл.

Зі словами вдячності та привітання до ветеранів та дітей війни звернулася і міський голова Людмила Дромашко, яка відмітила, що місцева влада завжди намагається підтримувати цей медичний заклад, а Борис Демченко в свою чергу зазначив, що в госпіталі  лікуються усі ті люди, які на своєму життєвому шляху побачили багато і радості, і горя.

У спілкуванні із працівниками лікарні голова ОГА наголосив, що з кожним роком обласна та державна влада вкладають все більше  коштів у медичну сферу, особливо цього року, коли впроваджується медична реформа.

На прохання головного лікаря міської лікарні щодо переведення медичного комплексу на альтернативні джерела палива, зокрема пелети, що дозволить економити медичному закладу більше 600 тис. грн. за опалювальний сезон, Микола Круглов  відмітив, що зараз на території Первомайського району реалізується ряд проектів по переведенню бюджетної сфери на електричне опалення. За його словами, за рахунок нічного тарифу можна значно заощаджувати бюджетні кошти. Він також навів приклад по обласному протитуберкульозному диспансеру, в якому після заміни системи опалення витрати на енергоносії скоротилися майже на третину.

«Це ті гроші, які ми можемо витрачати на покращення умов перебування пацієнтів у медичному закладі», - підкреслив під час спілкування керівник області.

У розмові із представниками ЗМІ Микола Круглов відмітив, що основна функція госпіталю ветеранів війни – це те, що пацієнти повинні бути доглянуті.

«Люди задоволені та дуже добре відзиваються про персонал лікарні та умови перебування. Як на мене, це є свідченням того, що обласна влада робить усе для того, щоб наші ветерани оздоровлювалися у гідних умовах», - наголосив представник обласної влади.до верху