Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР «МИ – УКРАЇНСЬКІ» ЗІБРАВ КРАЩІ ТАЛАНТИ
07/11/2013 17:56

Новини області

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР «МИ – УКРАЇНСЬКІ» ЗІБРАВ КРАЩІ ТАЛАНТИ

6 листопада в первомайському  Міському центрі культури і дозвілля ім. Є.Зарницької за участі начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Світлани Гладун відбувся черговий щорічний фестиваль мистецтв національних культур «Ми – українські».

Фестиваль як традиційне щорічне свято людей різних націй і народностей, які проживають в місті Первомайську, пройшов вперше 16 вересня 2005 року. За час його існування своє мистецтво показали представники національних культур: болгари, білоруси, грузини, роми, молдовани, поляки, вірмени, євреї, греки.

Цього разу у просторому залі зібралися представники трудових колективів, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, ЗМІ, представники  міських громадських організацій національних меншин. 

Відриваючи фестиваль, Світлана Гладун наголосила на тому, що це свято народних талантів об'єднує і представляє городянам все, чим багата Україна багатонаціональна: запальні танці, народні пісні, яскраві костюми і відкриті серця, готові ділитися радістю творчості з глядачами. Фестиваль являє собою яскраву барву у натхненній роботі жителів Миколаївської області по реалізації завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин.

Зі словами вітання до присутніх звернулась заступник Первомайського міського голови Наталія Товста, яка зазначила, що фестиваль мистецтв національних культур «Ми – українські» став доброю традицією міжкультурного діалогу, утвердження принципів міжнаціонального миру і злагоди в суспільстві. Адже пізнаючи один одного, культуру та історію різних народів, ми вчимося порозуміння, мудрості, толерантності. Так ми можемо зберегти мир і згоду в нашому спільному домі - Україні. 

За дорученням кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 132 Миколи Круглова гостей та учасників фестивалю привітала його довірена особа Лариса Качуровська. 

Своїм яскравим виступом учасників фестивалю привітали  і лауреати фестивалів фольклору ансамбль циганської пісні «Бахтале» (керівник Володимир Юрковський). 

Пам’ятні подарунки учасникам фестивалю вручила начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради Наталія Олішевська. Вона подякувала всім, хто взяв участь у святі мистецтв «Ми - українські», і побажала їм і надалі примножувати та збагачувати національну культуру багатонаціонального Первомайська.до верху