Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → Микола Круглов: «Авторитет вчителя є найбільш вагомим у нашому суспільстві»
08/10/2013 10:07

Новини області

Микола Круглов: «Авторитет вчителя є найбільш вагомим у нашому суспільстві»

1 жовтня за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова та голови обласної ради Ігоря Дятлова в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулось обласне свято, присвячене Дню працівників освіти.

Микола Круглов зі сцени щиро привітав освітян, які приїхали на своє свято з усіх районів Миколаївщини.

Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що Президент України Віктор Янукович, наша держава роблять усе можливе, щоб покращити життя освітян. «Авторитет вчителя є найбільш вагомим у нашому суспільстві», - сказав очільник області.

Микола Круглов побажав усім освітянам здоров’я, щастя та розумних учнів, які б завжди приходили до своїх вчителів. «І дай Боже, щоб їх життя з кожним роком становилось кращим!» - таким побажанням закінчив своє вітання голова облдержадміністрації.

Із нагоди професійного свята – Дня працівника освіти – визначено 100 кращих педагогічних працівників Миколаївської області. І сьогодні, на обласному святі, голова облдержадміністрації Микола Круглов та голова обласної ради Ігор Дятлов вручили їм дипломи і грошові премії.

Нагородження пройшли у номінаціях «Дошкільна освіта», «Загальна середня освіта», «Позашкільна освіта», «Професійно-технічна освіта», «Вища освіта» та «Управління навчальним закладом».

Працівників освіти привітав також директор департаменту освіти, науки та молоді  облдержадміністрації Валерій Мельніченко. У цій святковий день за сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання й виховання підростаючого покоління Валерій Мельниченко кращим із освітян вручив Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти Миколаївської обласної державної адміністрації та Подяки голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Почесні грамоти Миколаївської обласної ради та Подяки голови Миколаївської обласної ради.

Привітала освітян і голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Віра Оборонько. Вона вручила нагороди кращим освітянам Миколаївщини від Профспілки працівників освіти і науки України та Федерації Профспілок України.

Завершилось свято яскравими концертними виступами.

 до верху