Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ Н.ІВАНЦОВА ВІДВІДАЛА ДИТЯЧУ ХУДОЖНЮ ШКОЛУ
26/11/2013 13:33

Новини області

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ Н.ІВАНЦОВА ВІДВІДАЛА ДИТЯЧУ ХУДОЖНЮ ШКОЛУ

 

На сьогодні позашкільній освіті дітей та учнівської молоді приділяється багато уваги з боку держави. Зважаючи на те, що всі суспільні процеси у житті громадськості невід’ємно пов’язані між собою, одним з головних завдань, які ставить перед владою Президент України в рамках нових соціальних ініціатив, є охоплення дітей позашкільною освітою. Вирішення цих питань є кроком до подальшого духовного та морально-етичного розвитку майбутнього покоління.

Миколаївські заклади позашкільної освіти почали підбивати підсумки своєї роботи за 2013 рік, який Президент України визначив, як «Рік дитячої творчості».

19 листопада заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Н. Іванцова разом із заступником Миколаївського міського голови М. Сапожніковою відвідала Дитячу художню школу, де її зустрічало керівництво та вихованці закладу, щоб похвалитися своїми творчими здобутками за поточний рік.

Дитяча художня школа функціонує з 1972 року. За сорок років існування заклад випустив близько 2550 учнів, а 350 з них виявили бажання пов’язати своє життя з творчістю назавжди та поступили у вищі та середні навчальні заклади образотворчого напрямку. До числа таких закладів входять найкращі навчальні заклади України та Європи: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Харківська державна академія дизайну мистецтв, Київський національний університет технології і дизайну, Київська академія декоративно-прикладного мистецтва ім. М.Бойчука, Віденська школа дизайну «Хенцендорф», Вільнюська академія мистецтв, Одеська державна академія будівництва і культури тощо.

Серед випускників Дитячої художньої школи м.Миколаєва є видатні миколаївські живописці Я.Булавицький, С.Завтура, Р.Мирзоєв, Д.Молдаванов, О.Колбанов; графіки: І.Покіданець, Л.Ніколаєва; архітектори: О.Бондар, Є.Першина.

Директор закладу Є.Кручиніна розповіла, що школа веде активну виставкову діяльність. Найвизначні конкурси приносили чимало перемог юним миколаївським митцям. В 2013 році школа взяла участь у 29 виставках і міжнародних конкурсах. За результатам яких 32 миколаївця стали переможцями.

Перебуваючи у закладі, Наталя Іванцова поцікавилася думкою самих юних вихованців щодо необхідності займатися улюбленою справою. Діти висловили переконання, що образотворче мистецтво допомагає більш глибоко дивитися у світ, бачити та відчувати те, що не завжди піддається сучасному світосприйняттю. Викладачі школи розповіли, що заохочують дітей до індивідуального погляду на один й той самий предмет, навчають учнів бачити його так, як підказує їм власна фантазія.

Позашкільна освіта розвивається на Миколаївщині досить активно. Під контролем відповідних органів влади спеціалізовані заклади пропонують дітям та учнівській молоді обрати для себе цікаве та корисне дозвілля, пов’язати своє життя з творчістю, спортом, або іншим видом позашкільної освіти.
до верху