Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → РОБОТА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ВИКЛИКАЄ ВДЯЧНІСТЬ ПАЦІЄНТІВ
29/11/2013 11:55

Новини області

РОБОТА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ВИКЛИКАЄ ВДЯЧНІСТЬ ПАЦІЄНТІВ

 

25 листопада заступник голови облдержадміністрації Н.Іванцова та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації С.Хотіна відвідали Миколаївську обласну лікарню відновного лікування.

Наталя Борисівна зазначила, що метою візиту є – ознайомлення із роботою лікарні та реабілітаційними послугами, що надаються, у тому числі незахищеним верстам населення. "Після інтенсивного курсу лікування в закладах охорони здоров’я люди мають проходити повноцінну реабілітацію, і вкрай важливо, реформуючи медичну галузь та виконуючи соціальні ініціативи Президента України, забезпечити якісне надання реабілітаційних послуг саме малозабезпеченій категорії населення", - підкреслила Н.Іванцова.

За словами головного лікаря О.Сметюк, Миколаївська обласна лікарня відновного лікування є досить унікальним закладом. Пацієнти проходять реабілітацію, як в амбулаторних умовах, так в стаціонарі та цілодобово. Лікарня є дуже важливою для відновлення хворих після інфарктів та інсультів. Щорічно вони проходять реабілітацію в центрі. За 10 місяців цього року реабілітацію пройшов 781 пацієнт з міста Миколаєва та області.

Під час візиту, гості ознайомились із матеріально-технічною базою закладу, поспілкувалися з медичними працівниками установи та з пацієнтами, що проходять реабілітацію. Один з них – житель Вознесенського району О.Тищенко, який уже четвертий рік поспіль проходить реабілітацію після коронарного синдрому, повідомив, що побував у багатьох санаторіях та лікарнях, але дійшов висновку, що саме у цьому медичному закладі найкраще та найсучасніше лікування. «Цей заклад я рекомендую всім. Бо саме тут разом із лікарям я досяг результатів та покращення свого стану здоров’я», – зазначив вдячний пацієнт.

Миколаївська обласна лікарня відновного лікування протягом багатьох років повертає до самостійного та працездатного життя людей після перенесених ними хвороб.

Сьогодні ця медична установа є багатопрофільним лікувальним закладом, в структурі якого працюють стаціонар, поліклініка, об’ємне фізіотерапевтичне відділення, клінічна лабораторія, господарча служба та загальнолікарняний персонал. Лікарня застосовує новітні прогресивні методи відновного лікування хворих різних профілів із застосуванням близько 225 різноманітних процедур. Загалом заклад розрахований на відновлювальне лікування людей з усіх районів Миколаївської області. За останні роки лікарня поповнилась новим обладнанням, зокрема, придбано близько 20 сучасних апаратів фізіотерапевтичної дії.до верху