Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → Реалізуючі соціальні ініціативи Президента України на Миколаївщині створено систему комплексного підходу до вирішення питань соціального захисту людей похилого віку та ветеранів
08/10/2013 10:11

Новини області

Реалізуючі соціальні ініціативи Президента України на Миколаївщині створено систему комплексного підходу до вирішення питань соціального захисту людей похилого віку та ветеранів

1 жовтня до Міжнародного дня людей похилого віку на радіоканалі «Бузька хвиля» у програмі «Знак питання» виступила заступник начальника управління, начальник відділу організації та надання соціальних послуг департаменту  соціального  захисту населення облдержадміністрації Кірова О.Б. 
В своєму виступі Олена Борисівна наголосила, що реалізуючі соціальні ініціативи Президента України  на Миколаївщині створено систему комплексного підходу до вирішення питань соціального захисту людей похилого віку та ветеранів.
2013 року за рахунок коштів державного бюджету забезпечено санаторно-курортним  лікуванням 326 ветеранів війни, в тому числі за рахунок субвенції місцевим бюджетам на придбання санаторно-курортних путівок. 
За станом на 01.09.2013 за рахунок коштів  державного бюджету місцевим бюджетам  придбано 54 санаторно-курортних путівок ветеранам війни  ( в місцеві санаторії) на загальну суму 204,3 тис. грн.
З початку року 333 інваліда війни отримали грошову компенсацію на загальну суму 111,1 тис.грн.
2013 року 13 інвалідів війни отримали автомобілі за рахунок коштів державного бюджету 
До Дня Перемоги допомогу отримало 1639 ветеранів війни на суму 491,7 тис. грн. З місцевих бюджетів також виділено кошти на надання грошової допомоги учасникам бойових дій у Великій Вітчизняній війні та у війні з Японією. Кожен ветеран отримав по 600 грн.
Здійснюється постійна матеріальна підтримка ветеранів війни – визволителів Миколаївської області від фашистських загарбників, які щомісяця отримують матеріальну допомогу у розмірі 150 грн. На ці цілі з обласного бюджету виділено 34,2 тис. грн. На цей час щомісячну допомогу отримує 17 визволителів області. З бюджетів міст і районів області, в яких проживають зазначені ветерани війни, виділено додаткову суму коштів. У середньому кожен з учасників визволення області від фашистських загарбників отримує щомісяця по 300 грн.
У жовтні п.р. до 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників ветерани війни (учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні та у війні з Японією)  за рахунок коштів обласного та бюджетів міст, районів області також отримають матеріальну допомогу ( в середньому по 600 грн.).


до верху