Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ВОЛОДИМИР ЛУСТА: «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН ГІДНОЮ РОБОТОЮ Є ОДНИМ ІЗ ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ»
17/12/2013 12:43

Новини області

ВОЛОДИМИР ЛУСТА: «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН ГІДНОЮ РОБОТОЮ Є ОДНИМ ІЗ ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ»

10 грудня за участі заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації Володимира Лусти в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбувся Форум роботодавців під гаслом „Курсом стабільної співпраці”.

 Захід ініційовано Миколаївською обласною службою зайнятості з метою посилення соціального діалогу в сфері зайнятості, сприяння формуванню конкурентоспроможного ринку праці та розвитку соціально відповідального бізнесу.

 Звернувшись до присутніх у залі, Володимир Луста наголосив на тому, що місцева влада, державна служба зайнятості та її соціальні партнери наполегливо та послідовно працюють над реалізацією у регіоні завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць.

 З 1 січня 2013 року набув чинності Закон України «Про зайнятість населення». Законом запроваджено сучасні інструменти стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, посилення мотивації працівників та роботодавців до легального працевлаштування, зниження рівня молодіжного безробіття, покращення ситуації із зайнятістю людей зрілого віку, встановлення зв‘язку між освітою та ринком праці, подолання дефіциту можливостей для професійного зростання особи, підвищення темпів створення нових робочих місць.

 У нашому регіоні держава у особі Миколаївської обласної служби зайнятості активно працює над виконанням зазначених положень - роботодавці отримують передбачені Законом компенсації.

 Роботодавець – це ключова фігура у забезпеченні стабільності на ринку праці, розвитку системи трудових відносин на принципах соціального партнерства, порозуміння та злагоди у суспільстві. Від роботодавця залежить збільшення виробництва вітчизняної продукції, наповнення державної скарбниці, створення нових робочих місць, організація постійної та тимчасової зайнятості. А кращі роботодавці, які усвідомлюють своє значення, цінують свою діяльність та свій авторитет, – це гордість Миколаївщини.

 Як раз такі люди зібралися сьогодні у залі. Серед них не тільки керівники великих підприємств регіону різної форми власності, а й фізичні особи-підприємці.

Володимир Луста висловив впевненість, що досвід та надбання кращих роботодавців, які сьогодні у цьому залі отримають заслужені нагороди, поширюватимуться, і в майбутньому кожен роботодавець зможе пишатися своїми досягненнями на благо нашої держави.

 Після вручення нагород талановиті артисти порадували присутніх чудовими концертними номерами.
до верху