Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ВЯЧЕСЛАВ РУКОМАНОВ ПРИВІТАВ ДІТЛАХІВ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
23/12/2013 17:06

Новини області

ВЯЧЕСЛАВ РУКОМАНОВ ПРИВІТАВ ДІТЛАХІВ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня всі дітлахи чекають з нетерпінням, адже саме сьогодні кожна дитина знайде під подушкою подарунок від Святого Миколая. Нажаль є діти, обділені батьківською любов’ю та діти з малозабезпечених родин, які можливо не отримали подарунків зранку.  Про таких дітей не забувають та дбають представники обласної влади, які сьогодні поспішають до дитячих будинків, будинків сімейного типу, в прийомні сім’ї з подарунками  на дитячі свята.

Президент України Віктор Янукович визначив захист прав дитини одним із ключових національних пріоритетів України і зобов’язує усі відповідальні органи влади працювати в інтересах дітей.

Перший захід, з якого стартують новорічні свята відбувся сьогодні у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. На свято з усіх куточків області приїхало майже 900 дітлахів.

Привітати малечу прийшов заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Рукоманов, яктй привітав хлопчиків та дівчаток зі святом, побажав всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та наказав бути слухняними. Вячеслав Михайлович розповів дітлахам, що кожен після вистави отримає солодкий подарунок.

Коментуючи подію, Вячеслав Рукоманов зазначив, що в Миколаївській області успішно виконується доручення  Президента України щодо захисту прав дитини. Представники обласної влади роблять все можливе, щоб забезпечити кожній дитині-сироті право на виховання в родинній атмосфері.

Як розповів начальник управління по роботі з молоддю департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Микола Смоквіна, під час новорічних свят солодкі подарунки отримає більше 700 тисяч дітей, а більше 50 тисяч дітей візьмуть участь у новорічних виставах та святах. Микола Миколайович зазначив, що сьогодні урочисто відкриваються новорічні ялинки у всіх містах та районах області, і головними глядачами цього дійства будуть саме діти.

Хлопці та дівчата, які вперше були у театрі, із захопленням розповідали про свої враження від вистави «Віні-Пух та Новий рік» та смакували солодощі. Саме таке свято дітлахи запам’ятають назавжди.
до верху