Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → Система соціального захисту ветеранів в нашому регіоні працює злагоджено та ефективно
08/10/2013 10:27

Новини області

Система соціального захисту ветеранів в нашому регіоні працює злагоджено та ефективно

2 жовтня в приміщенні Миколаївського академічного художнього російського театру пройшла зустріч голови облдержадміністрації Миколи Круглова з представниками громадських організацій ветеранів Миколаївщини.

На Миколаївщині проживає 41,2 тис. ветеранів війни, 147,6 тис. осіб з числа ветеранів праці та 263,0 тис. осіб похилого віку.

Як відомо, напередодні, 1 жовтня, Україна відзначила День ветерана і День людей похилого віку, оголошений за ініціативою Організації Об'єднаних Націй. Президент України Віктор Янукович наголосив на тому, що підвищення рівня соціального забезпечення людей похилого віку є одним з основних завдань держави.

Активна робота щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України проводиться в Миколаївській області. Спілкуючись з представниками громадських організацій ветеранів Миколаївщини, Микола Круглов запевнив, що обласна влада завжди йтиме назустріч ветеранам, допомагатиме у вирішенні їх нагальних проблем. Голова облдержадміністрації інформував присутніх про соціально-економічний стан області. У ході зустрічі відбувся плідний діалог щодо проблемних моментів у функціонуванні місцевих організацій ветеранів, таких, як фінансування первинних осередків, організація перевезень ветеранів, забезпечення санаторними путівками, комп’ютерною технікою.

Як відзначив голова обласної організації ветеранів України Михайло Шинкарьов, загалом система соціального захисту ветеранів в нашому регіоні працює злагоджено та ефективно. Налагоджено співпрацю з відповідними структурними підрозділами органів влади, відчувається особиста підтримка голови облдержадміністрації Миколи Круглова.

Керівник області висловив думку, що представники влади високо цінують вагомий досвід старшого покоління по розбудові нашої держави та укріпленні її незалежності. Тож значні зусилля спрямовані на збереження та передачу молоді знань і життєвої мудрості попередніх поколінь.

За результатами зустрічі та задля вирішення питань, піднятих у ході спілкування, буде надано відповідні доручення, - пообіцяв Микола Круглов.

З нагоди Дня ветерана усім присутнім було вручено в подарунок мобільні телефони.

Для довідки:

- за рахунок коштів державного бюджету в області забезпечено житлом 13 інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи;

- поточного року встановлено стаціонарний телефон 124 ветеранам;

- здійснено капітальний ремонт житла 7 ветеранам;

- 2013 року за рахунок коштів державного бюджету забезпечено санаторно-курортним  лікуванням 326 ветеранів війни;

- 2013 року 13 інвалідів війни отримали автомобілі за рахунок коштів державного бюджету;

- виплачено державну щорічну разову грошову допомогу до Дня Перемоги;

- в обласному бюджеті передбачено кошти для надання учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни та у роки війни з Японією одноразової матеріальної допомоги до 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та до 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників (до Дня Перемоги допомогу отримало 1639 ветеранів війни);

- щороку проводяться обстеження умов проживання одиноких громадян похилого віку, інвалідів, ветеранів війни;

- в області забезпечено надання кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни. В лікувально-профілактичних закладах проводяться профілактичні огляди  згідно із затвердженими  графіками.до верху