Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → «УСІ СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ МИ ТРИМАЄМО НА ЖОРСТКОМУ КОНТРОЛІ», - Г.НІКОЛЕНКО В ЕФІРІ ПРОГРАМИ «ДОБРИЙ ВЕЧІР»
08/01/2014 18:14

Новини області

«УСІ СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ МИ ТРИМАЄМО НА ЖОРСТКОМУ КОНТРОЛІ», - Г.НІКОЛЕНКО В ЕФІРІ ПРОГРАМИ «ДОБРИЙ ВЕЧІР»

Уся своєчасно зареєстрована в держказначействі  кредиторська заборгованість буде передбачена та погашена за рахунок бюджету 2014 року.

Про це 27 грудня в ефірі програми «Добрий вечір» зазначив Геннадій Ніколенко.

Він також відмітив, що бюджет наступного року Миколаївська область буде приймати в найближчий тиждень після того як буде проголосований у Верховній Раді України державний бюджет.

«Президент та Уряд держави неодноразово наголошували на тому, що у 2013 році Україні потрібно погасити найбільший транш по взятому у попередні роки кредиту у Міжнародному банку. Саме через те виникали деякі труднощі по проходженню коштів через казначейство… Головне, що всі соціальні виплати ми тримаємо на жорсткому контролі, в тому числі стипендії», - підкреслив перший заступник голови ОДА.

Крім того, під час телепрограми Геннадій Ніколенко розповів про те, що за підсумками року в питаннях житлово-комунального господарства Миколаївська область займає  лідируючі позиції в державі, в тому числі по молодіжному кредитуванню.

Говорячи про підсумки року ведучий та гість програми не оминули своєю увагою і теми ремонту та будівництва доріг. Перший заступник голови ОДА зазначив, що серед доріг державного значення на сьогодні потребують капітального ремонту напрямки на Дніпропетровськ та Кіровоград.

«Свого часу у 2011 році в нас був розроблений проект по реконструкції Дніпропетровської траси. Минулого року під час візиту Президента України нам вдалося отримати кошти на відновлення найбільш проблемної ділянки дороги біля м. Баштанка. Наступного року ми будемо продовжувати займатися ремонтом цієї дороги», - відмітив у розмові гість вечірньої програми.

Відповідаючи на запитання ведучого програми про вибори на 132-му округу Геннадій Ніколенко зауважив, що пересічні громадяни асоціюють обласну та державну влади та судять про їх роботу виходячи із того як працює та як справляється зі своїми обов’язками місцева влада.

«Влада на місцях не повинна, як-то кажуть, «відриватися від народу», вона має системно виконувати покладені на неї функції та вирішувати проблемні питання місцевих громад, тоді і до вищого керівництва у людей буде менше претензій та зауважень», - висловив власну позицію перший заступник голови ОДА.до верху