Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ГУБЕРНАТОР НІКОЛЕНКО РАЗОМ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПОДІЇ В ОБЛАСТІ ТА ДЕРЖАВІ
03/02/2014 12:40

Новини області

ГУБЕРНАТОР НІКОЛЕНКО РАЗОМ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПОДІЇ В ОБЛАСТІ ТА ДЕРЖАВІ

Сьогодні, 28 січня, близько 21:00 голова ОДА Геннадій Ніколенко вийшов до мирних пікетувальників, які на площі біля облдержадміністрації вже не першу добу відстоюють правопорядок в місті та області.

 Спочатку губернатор подякував активістам за те, що вони не зважаючи ні на що приходять на захист законності в нашій державі. Після цього очільник області розповів про останні новини як на Миколаївщині, так і в країні в цілому. За словами керівника нашої області, його зараз найбільше турбують наслідки непогоди і те, що більше 50 населених пунктів вже 6-ту добу залишаються без світла.

 Крім того, спілкуючись із жителями міста Геннадій Ніколенко відповів на ряд запитань мітингувальників, зокрема про те, чому не ведеться роз’яснювальна робота серед молодого покоління, яке найбільше піддається на лозунги та провокації. В той же час, один із добровольців по захисту правопорядку в області розповів губернатору та усім мітингувальників, що сьогодні 8-10 хлопців віком від 16 років і старше йшли по вул.. Радянській і викрикували лозунги: «Слава Україні – героям слава». На запитання перехожих про те, кого вони вважають героями і до кого направлена ця фраза юнаки так і не змогли нічого відповісти. І коли люди старшого покоління почали їм розповідати про роки ВВВ, молодь слухала їх  із великою цікавістю.

 «Проблема полягає  в тому, що зараз модно викрикувати лозунги і наша молодь на це піддається. В області та державі практично не ведеться ідеологічна робота та не проводиться роз’яснювальна  робота серед школярів та студентів», - зауважив чоловік.

 В свою чергу губернатор Миколаївщини відмітив, що зараз робота із молодим поколінням буде зовсім змінена. Зокрема, він сам планує провести ряд заходів та зустрічей із молоддю, в тому числі студентами вузів.

 «Ми маємо багато розумних і талановитих молодих людей, але зараз в інформаційному просторі розповсюджується  багато різної викривленої інформації і їм насправді важко проаналізувати усе та зробити відповідні висновки… Сьогодні ми маємо потребу в молодих кадрах і в нас насправді є з ким працювати.   Президент України наголошує, що потрібно шукати та виявляти потенційну та свідому молодь для подальшого працевлаштування та формування активного молодіжного напрямку», - зазначив Г. Ніколенко.

 Після обговорення ряду інших питань, люди, які прийшли на захист Конституції держави, поскаржилися губернатору на те, що деякі ЗМІ називають їх образливими словами, висміюють те, що на захист міста та області приходить декілька людей, а на опозиційні мітинги нібито ходять сотні та тисячі людей.

 Крім того, військовий пенсіонер Олександр обурений тим, що на ряду Інтернет ресурсах дуже однобоко висвітлюються події останніх днів і висміюється той факт, що облдержадміністрація вживає заходи по захисту не просто свого приміщення, а власності усієї територіальної громади.

 По завершенню розмови активісти сказали, що будуть вартувати усю ніч та на завтра прийдуть знову на захист законності у своєму рідному містідо верху