Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини області → ГЕННАДІЙ НІКОЛЕНКО ВЗЯВ ПІД ОПІКУ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЧНО ХВОРОЇ 5-РІЧНОЇ ДІВЧИНКИ
07/02/2014 15:26

Новини області

ГЕННАДІЙ НІКОЛЕНКО ВЗЯВ ПІД ОПІКУ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЧНО ХВОРОЇ 5-РІЧНОЇ ДІВЧИНКИ

Миколаївська область в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю із Мінським облвинкомом має можливість направляти на лікування наших онкохворих дітей до Білорусії.

Про це 5 лютого під час візиту до обласної дитячої лікарні у спілкуванні із завідуючою онкогематологічним відділенням зазначив Геннадій Ніколенко.

За словами лікарів, у зв’язку із тим, що в нашій країні так і не прийнято закон про трансплантацію органів, ми маємо велику потребу у направлені дітей закордон для пересадки кісного мозку.

Зокрема, до Геннадія Ніколенка звернулася мама 5-річної дівчинки, якій вже декілька місяців збирають кошти на операцію в Ізраїлі. За словами матері, їм не вистачає ще близько 140 тис. грн. Губернатор області сказав жінці написати на його ім’я офіційне звернення та пообіцяв переговорити із соціально відповідальним бізнесом, щоб надати родині шанс врятувати свою дитину.

Як зазначила завідуюча відділенням Світлана Куринська, якщо десять років назад від ракових захворювань помирало 7-8 із 10 дітей, то сьогодні навпаки, лише 2-3 дитини із 10 малюків помирають.

«Діти є найбільш уразливі до подразників та різних чинників. Мене як керівника та просто пересічного громадянина завжди шокують данні про те, скільки є важкохворих дітей. Я прошу Вас надати мені інформацію щодо того чи потрібна консультація або операція комусь із ваших хворих у Білорусії. В нас там є певні домовленості і обласна влада може посприяти лікуванню наших дітей у передових онкологічних клініках та інститутах м. Мінськ, які нічим не поступаються європейським фахівцям та медичним закладам», - звернувся до керівництва лікарні очільник області.

Крім того, цього ж дня Геннадій Ніколенко разом із заступником директора ООО Сандора Валерієм Жуковим відкрили пункт доочистки питної води, який встановлений в рамках підписаної угоди  про соціальне партнерство із компанією Сандора. В той же час губернатор області домовився із представником компанії про те, що наступним об’єктом медичної сфери, в якому буде встановлено бювет, стане Обласний онкологічний диспансер, який цього ж дня відвідував голова ОДА.

Коментуючи цілі та завдання такого проекту, який сьогодні спільно з обласною владою реалізує їх компанія Валерій Жуков відмітив, що головна мета  – це забезпечення якісною питною водою усіх тих людей, які перебувають на лікуванні в медичних закладах і для здоров’я яких вживання якісної питної води є вкрай важливим.

Спілкуючись із медперсоналом дитячої обласної лікарні Геннадій Ніколенко в свою чергу розповів про перспективні плани щодо реформування та вдосконалення роботи медичної галузі у нас в регіоні. Він також нагадав, що Президент України В. Янукович весь час у своїх виступах та програмах відмічає, що медицина – це та сфера, яка не минає жодної людини і від роботи наших лікарів, якості обслуговування, медичного обладнання та умов перебування пацієнтів залежить здоров’я та самопочуття наших громадян.

В той же час новопризначений губернатор не оминув своєю увагою питання забезпечення житлом працівників охорони здоров’я. Він також поінформував присутніх на відкритті пункту доочистки води про те, що 2-й рік поспіль по спеціальній програмі із обласного бюджету виділяються кошти на компенсацію першочергового 25% внеску на придбання доступного житла працівникам обласних освітніх та медичних закладів.

Дана програма викликала велику зацікавленість у медичного персоналу лікарні, тому Геннадій Ніколенко надав доручення своїм фахівцям провести консультацію по можливості отримання такої компенсації на базі обласної дитячої лікарні.до верху