Меню

Посилання

 
Головна → Звернення громадян

Звернення громадян

ЕЛЕКТРОННЕ  ЗВЕРНЕННЯ

ГРАФІКИ особистого та виїзного прийомів громадян головою, першим заступником, заступником голови Доманівської райдержадміністрації

ГРАФІКИ особистого та  виїзних прийомів громадян головою, першим заступником, заступниками  Миколаївської облдержадміністрації 

В райдержадміністрації систематично працює "телефон довіри" за номером 9-29-00, години роботи: щоденно, крім вихідних, з 9.00 до 17.00, обідня перерва: з 12.00 до 13.00

ПОРЯДОК організації та функціонування «телефону довіри» в юридичному секторі апарату Доманівської районної державної адміністрації

Графік проведення телефонних «гарячих ліній» головою, першим заступником, заступником  голови та керівником апарату  Доманівської районної державної адміністрації у 2017 році

ПОРЯДОК проведення «гарячих» телефонних ліній зв’язку громадян з керівництвом Доманівської  районної державної адміністрації

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ про роботу із зверненнями громадян

Зразок заяви

Інформація про безоплатну вторинну правову допомогу населенню

Забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування регулюється слідуючими нормативно-правовими актами:

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (Витяг)

Закон України «Про звернення громадян”

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про місцеві державні адміністрації»

Указ Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

 Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 19 січня 2011 року N 26 Про внесення зміни до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації 

 Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858 «Про Затвердження Класифікатора звернень громадян»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 24 червня 2009 р. N 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади»

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12.01.2011 № 5 «Про затвердження Порядку організації та проведення особистих прийомів громадян головою, першим заступником і заступниками голови Доманівської райдержадміністрації»

Положення про юридичний сектор апарату райдержадміністрації 

13 липня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком в Доманівській селищній раді (с.Олександродар та с.Царедарівка). Прийоми відбулися за участю старости села Петропавлівка Сергія Білова та інспектора с.Царедарівка Надії Зайцевої.Під час виїзних прийомів до очільника району звернулися жителі с.Царедарівки та Олександродару з наступними питаннями:

- безперебійного водозабезпечення  мешканців села Копані;

- щодо ремонту дороги до села Олександродар;

- отримання земельної частки(паю) по спадщині;

- автобусного сполучення села Олександродар;

- вуличного освітлення села Олександродар;

- прохання про недопущення закриття ФАПу села Олександродар;

Усіх присутніх, які прийшли на прийом Євгеній Осадчук уважно вислухав, надав роз’яснення, а ті питання які потребують додаткового розгляду взяв під особистий контроль та запевнив, що вони будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

22 червня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Зеленоярській (с.Зелений Гай) та Щасливській (с.Володимирівка) сільських радах. Прийоми відбулися за участю сільських голів (Лабзін Л.О. та Пасніченко Н.І.), заступника голови райдержадміністрації Коваленка А.П. та начальника Доманівського відділення Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДПС у Миколаївській області Кузмінчук Г.І.

У Щасливській сільській раді (с.Володимирівка) прийом відбувався у приміщені клубу (присутніх 30 чоловік). Порушені питання: безперебійне водопостачання мешканців села Володимирівка, обгрунтованість тарифу на воду; перспектива здійснення ремонту дороги «Трудолюбівка-Володимирівка»; електропостачання відповідно до норм та Правил (низька напруга в мережі); автобусне сполучення мешканців с.Володимирівка; коригування часу підвозу дітей с.Володимирівка до Кузнецівської ЗОШ (забезпечення нагляду за дітьми до початку навчання); виділення земельних ділянок для ведення ОСГ повнолітнім дітям - жителям с.Володимирівка максимально наближено до с.Володимирівка; екологічна ситуація, пов’язана з руйнуванням складу з мінеральними добривами.

У Зеленоярській сільській раді (с.Зелений Гай) прийом відбувався у приміщенні клубу (присутніх 11 чоловік). Порушені питання: автобусне сполучення мешканців с.Зелений Гай; створення об’єднаних територіальних громад.

Осадчук Є.Л. уважно вислухав усіх присутніх, які прийшли на прийом, взяв під особистий контроль порушенні питання та запевнив, що всі звернення будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства

15 червня голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук в провів особистий прийом  громадян.

Під час прийому  зареєстровано чотири звернення. Громадянами порушенні наступні питання:

1.Про нібито безпідставне розорювання посівів пшениці; 2.Про надання матеріальної допомоги бійцям АТО. 3.Земельне питання. 4.Про отримання  земельної ділянки до 2-х га для ведення особистого селянського сільського господарства учасником АТО (заявник учасник бойових дій). Питання матеріальної допомоги бійцям АТО розглянуто в день  прийому. Працівниками апарату райдержадміністрації та структурними підрозділами райдержадміністрації були зібрані кошти та вручені заявниці, яка є волонтером, для передачі бійцям АТО 28 –ї  аеромобільної  бригади. Решта питань будуть відпрацьовані  відповідно до чинного законодавства та згідно з наданими головою райдержадміністрації дорученнями.

23 березня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Н.І.Фалько в Маринівській сільській раді та Щасливській сільській раді. Прийоми відбулися за участю сільських голів В.М.Бройченка, Л.О.Лабзін. Під час прийомів розглянуто два питання:

- допомоги щодо відклику брата заявниці (Поточняка Олексія Йосиповича, який несе службу в Збройних Силах України за контрактом) для проведення похорон батька;

- щодо оформлення присадибної ділянки біля будинку, який купила без договору куплі-продажу (правоустановчих документів).

Контроль за виконанням вказаних питань перший заступник голови райдержадміністрації залишила за собою.

Н.І.Фалько разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації  В.В.Білецьким провела зустріч з педагогічним колективом Маринівської ЗОШ. В ході зустрічі обговорено анонімне колективне звернення мешканців с.Маринівка. 

23 лютого в залі засідань райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, громадських організацій, сільських голів. На засіданні колегії було розглянуто питання «Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за 2016 рік. З доповідями виступили начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.І.Харченко,  начальник фінансового управління райдержадміністрації І.М.Зубачевська та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.П.Щирба. Керівник апарату райдержадміністрації О.М.Максютенко проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства, актами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, підсумки роботи із зверненнями громадян і стан організації кадрової роботи та забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в райдержадміністрації у 2016 році.

З питань, розглянутих на засіданні колегії, прийнято відповідні рішення.

ЗА ІНІЦІАТИВИ ОЛЕКСІЯ САВЧЕНКА З 11 СІЧНЯ НА МИКОЛАЇВЩИНІ ПРАЦЮЄ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ»

Головною метою впровадження «Гарячої лінії» є надання необхідної допомоги громадянам у вирішенні нагальних питань:

«Для нас важливо повернути довіру людей до влади,- наголошує Олексій Савченко. - Оскільки трапляються випадки, коли жителі мають проблему і навіть не знають, куди потрібно звернутись, щоб її вирішити».

За словами голови облдержадміністрації Олексія Савченка, «Гаряча лінія» – стане індикатором роботи системи влади на всіх рівнях, в розрізі усіх сфер, це інструмент боротьби з корупцією та бюрократією.

«Гаряча лінія» допоможе проводити моніторинг роботи місцевих органів виконавчої влади, управлінь, відомств, організацій – бачити, як вони вирішують ті проблемні питання, з якими до них звертаються громадяни.

Це дозволить робити додатковий аналіз ситуації в містах і районах, відстежувати тенденції і розробляти відповідні заходи з метою запобігання їх виникненню у подальшому.

Гаряча лінія  працює у будні дні з 8 до 17 години.

Телефонуйте – 0800 502 191

 

2 вересня 2016 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, сільських голів. Провів його голова райдержадміністрації В.М.Іванченко.

Першим на засіданні колегії розглянуто питання «Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за 7 місяців 2016 року». З доповідями виступили начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.І.Харченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації І.М.Зубачевська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.П.Щирба.

Про стан охорони громадського порядку та попередження злочинності на території Доманівського району доповів на засідання колегії начальник Доманівського відділення поліції Вознесенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області О.В.Ситник.

Стан організації боротьби з корупцією в Доманівському районі висвітлив у своєму виступі начальник Доманівського відділу Вознесенської місцевої прокуратури В.В.Ярош.

Керівник апарату райдержадміністрації О.М.Максютенко виступила на засіданні колегії з інформацією про дотримання антикорупційного законодавства в районній державній адміністрації за сім місяців 2016 року. Вона також проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства, органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації й райдержадміністрації за 7 місяців 2016 року та підбила підсумки роботи із зверненнями громадян від початку нинішнього року.

З питань, розглянутих на засіданні колегії районної державної адміністрації, надані відповідні протокольні доручення.

5 лютого 2016 року в приміщенні Доманівської районної державної адміністрації відбувся виїзний прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації Ничипорчуком А.Г в режимі онлайн відеоконференції.

На прийомі побувало 8 чоловік, було розглянуто 6 звернень, із них 2 звернення – колективні.

Під час прийому громадянами порушено наступні питання: про отримання нагороди за загиблого  в зоні АТО; про чергування обслуговуючого персоналу ПрАТ «МОПАС» на автостанції смт. Доманівка; про допомогу в розірванні договорів оренди земельних часток (паїв) з ТОВ «Зоря-Агро» та ФГ «Згода»; про поновлення пільг пенсіонерам МВС; та інші питання.

Усіх відвідувачів, які прийшли на прийом, уважно вислухав Ничипорук А.Г. та запевнив, що всі звернення будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства.

13 серпня 2015 року голова облдержадміністрації Вадим Меріков провів виїзний прийом громадян в Доманівській райдержадміністрації.

Під час прийому до голови облдержадміністрації звернулося 19 громадян, зареєстровано 6 звернень, з них 2 - колективні, а саме: про відновлення автобусного маршруту Доманівка - Колосівка; надання матеріальної допомоги для лікування інваліду І групи; щодо порушення чинного законодавства з нелегального курсування автобусів ФОП «Ярошенко І.Т.»; виділення земельної ділянки на території Царедарівської сільської ради учаснику АТО, тощо.

За результатом розгляду заяв Вадим Меріков взяв на особистий контроль порушені питання на особистому прийомі.

 

В серпні 2015 голова райдержадміністрації В.М.Іванченко провів зустріч з жителями с.Копанів за участю  Царедарівського сільського голови Ж.М.Шевченко, голови правління ПСП ім. Щорса С.А.Зборовським.

Учасники зустрічі розглянули питання відновлення та покращення водопостачання села питною водою та проведення заходів з децентралізації влади в Україні. Жителі села, звертаючись до голови райдержадміністрації попросили надати допомогу у відновленні водогону, ця проблема не вирішується протягом останніх п’яти років.

В свою чергу В.М.Іванченко запропонував передати водогін на баланс Царедарівської сільської ради, жителі Копанів підтримали цю ініціативу. «Передавши водогін на баланс громади є всі можливості провести відповідні відновлювальні роботи, залучивши бюджетні кошти та взяти участь у державній програмі «Питна вода», адже забезпечення населення водою є одним із пріоритетних завдань влади», - сказав голова райдержадміністрації.

 

22 липня 2015 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, сільських та селищного голів. Провів його голова райдержадміністрації В.М.Іванченко.

Керівник апарату райдержадміністрації О.М.Максютенко виступила на засіданні колегії з інформацією щодо кадрової роботи, з питань дотримання законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в райдержадміністрації за I півріччя 2015 року. Вона також проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за I півріччя 2015 року та підбила результати роботи із зверненнями громадян у I півріччі 2015 року.

З питань, розглянутих на засіданні колегії районної державної адміністрації, прийнято відповідні рішення.

В роботі колегії райдержадміністрації взяв участь і виступив голова Доманівської районної ради Т.Л.Кушнір.

 

20 липня 2015 року голова райдержадміністрації Василь Іванченко, заступник голови райдержадміністрації Наталя Фалько, начальник управляння соціального захисту райдержадміністрації Надія Мазалова. зустрілися з учасником АТО Тарасенком Василем Івановичем, який нині знаходиться на лікуванні.

Василь Іванович мобілізований у лютому 2015 року, разом з десятьма нашими земляками захищає Вітчизну біля селища Гранітного Донецької області. Пенсіонер органів внутрішніх справ займався сільським господарством у рідному Виноградному Саду. Коли обов’язок покликав, без вагань пішов на захист рідної України. Вдячний Южноукраїнським волонтерам за допомогу у придбанні військового спорядження. Досвідчений боєць постійно опікується молодими побратимами: надасть слушну пораду, домовиться про постачання продуктів, підтримає морально. З впевненістю наш земляк говорить про бойовий дух захисників, про забезпечення армії. І нам дуже хочеться вірити, що дуже скоро повернуться додому наші сини, батьки, чоловіки, брати, знову будуть вирощувати хліб, знову фрукти із саду Тарасенків будуть радувати малечу Богданівки!

 

18 лютого 2015 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на порядку денному якої  було 7 питань. Одним із питань було питання про підсумки роботи із зверненнями громадян  за 2014 рік.

На колегії були присутні селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Головою райдержадміністрації в ході колегії були надані відповідні протокольні доручення до виконання.

 

 

 

 

16 лютого 2015 року головою райдержадміністрації проведено робочу поїздку в Щасливську сільську раду. В ході зустрічі із Щасливським сільським головою було обговорено колективне звернення, до голови райдержадміністрації, мешканців с.Володимирівка  щодо ремонту дороги до с.Володимирівка  та намічені шляхи вирішення

 

 

 

 

 

Інформація щодо проведених виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації та народним депутатом України Ю.І.Гержовим в 2014 році

18 грудня 2014 відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Сухобалківській (с.Суха Балка) сільській раді. Прийом відбувся за участю сільського голови, секретаря сільради та директора Сухобалківської ЗОШ І-Ш ст.школи (Бабанської Н.В., Фетько Т.В., Паламар Т.К. ). Зеленоярська с/р (с.Вікторівка) на базі Зеленогайської ЗОШ 1-11 ст. Присутніх було -35 чоловік Порушені питання: 1.Недопущення закриття Зеленогайської  ЗОШ 1-11 ст. 2.Кузнецівський шкільний автобус не підвозить дітей до Зеленогайської ЗОШ Щасливська с/р (с.Кузнецове)  в сільському БК Присутніх було – 18 чол. Порушені питання: 1.Не зупиняється автобус на початку села Кузнецове, де колись була зупинка; 2.Про доплату «Дітям війни»; 3.В с.Кузнецове низька електронапруга; 4.Щодо відновлення маршруту «Маринівка-Одеса».

11 грудня 2014 року  відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Олександрівській (с.Олександрівка) сільській раді 

22 листопада 2014 року в Доманівці відбулася зустріч народного депутата України О.П. Лівіка, обраного у 131 виборчому окрузі, з активом району.

Виступаючи перед присутніми, Олександр Петрович підкреслив, що він не домагався перемоги будь-якою ціною, за допомогою подарунків і подачок, адже у парламенті потрібні чесні, освічені й обов'язково принципові люди, чия позиція полягає в тому, щоб служити не собі, не своєму бізнесу, а своїй Вітчизні.

«Зараз, у цей складний час, потрібно зробити так, – зазначила на зустрічі заступник голови райдержадміністрації Н.І. Фалько, – щоб в Україні всі гілки влади були заодно, щоб вся влада працювала злагоджено та системно, на благо народу України.»

На зустрічі також виступили В.М.Іванченко, В.Ф.Базаренко, О.В.Воєводін, М.В.Косінчук, С.С.Зборовський, С.А.Зборовський, В.В.Матющенко, П.Б.Бесараб, В.М.Бройченко, О.В.Поспєлов, В.В.Богдан, Н.А.Мазалова, настоятель Мостівської церкви о.Миколай. Всі вони побажали Олександру Петровичу успіхів у роботі, не забувати своїх виборців, у тому числі й Доманівського району, допомагати вирішувати їх проблеми

23 жовтня 2014 року відбувся виїзний прийом  громадян головою райдержадміністрації в Володимирівській (с.Володимирівка) сільській раді. Прийом відбувся  за участю Володимирівського сільського голови Литвіна В.М. та секретаря Мельникович О.М. Прийом відбувся в приміщенні сільської ради, за адресою вул.Леніна, 26. Присутніх було більше 20 чол. Громадянами були порушенні питання: 1.Про допомогу у відкритті ДНЗ  в с.Володимирівка на базі колишньої школи. 2.Про відновлення автобусного сполучення маршруту «Доманівка-Новоселівка»  із заїздом у с.Володимирівку. 3.Про нерегулярний підвіз дітей с.Володимирівка до Доманівських ЗОШ №1 та №2. 4.Про перебої в електропостачанні вулиці ім.Щорса с.Володимирівка.

21 серпня 2014 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Прибузькій (с.Прибужжя) та Акмечетській  с.Жовтневе) сільських радах. Прийоми відбулися за участю Прибузького сільського голови Матющенка В.В. та Акмечетського сільського голови Мартинової О.М. Прибузька с/р (с.Прибужжя)  в приміщенні сільської ради та Акмечетська  с/р (с.Жовтневе)  в приміщені Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст.Порушенні питання: 1.Про допомогу в отриманні заборгованих аліментів. 2.Скарга на те, що на території Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст. розвелась значна кількість плазунів(гадюк та вужів).

24 липня 2014 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Фрунзівській (с.Олександродар) та Царедарівській (с.Царедарівка) сільських радах. Прийоми відбулися  за участю Фрунзівського сільського голови  Ляховець Л.Г. та секретаря Царедарівської  сільської ради Млінцової О.В.( сільський голова у  відпустці).Фрунзівська с/р (с.Олександродар)   на базі Олександродарського сільського клубу та Царедарівська  с/р (с.Царедарівка)  в приміщені сільської  ради. Присутніх було близько 10 чоловік. Громадянами порушенні питання: 1.Про низькі ціни на молоко та молочні продукти. 2.Про допомогу в остаточному оформлені договорів оренди земельних ділянок для огородництва жителям с.Фрунзе. 3.Про відмову в отриманні субсидії. 4.Про отримання  земельної ділянки для ведення ОСГ та відпустки сином заявниці, який в даний час  мобілізований для проходження  служби  в армії.

12 червня  2014 року відбувся виїзний прийом  громадян головою райдержадміністрації в Зеленоярській (с.Зелений Гай) та Щасливській (с.Володимирівка) сільських радах. Прийоми відбулися  за участю  сільських голів. Зеленоярська с/р (с.Зелений Гай) на базі Зеленогайської ЗОШ 1-11 ст. Присутніх було - 7 чоловік Порушені питання: 1.Про доцільність відкриття ДНЗ на базі Зеленогайської ЗОШ І-ІІ ст. (в селі нараховується 48 дітей). 2.Про низькі закупівельні ціни на молоко. Щасливська с/р (с.Володимирівка)  в сільському БК. Присутніх було – 5 чол. Порушені питання:  1.Про вуличне освітлення с.Володимирівка Щасливської сільської ради.  2.Про виділення земельних ділянок до 2-х га для ведення ОСГ повнолітнім мешканцям с.Володимирівка , Щасливської сільської ради.  3. Про використання приміщення бувшої Володимирівської ЗОШ та передача її на баланс Щасливської сільської ради з метою збереження та ефективного використання державної власності.

17 квітня 2014 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації В.М.Іванченко в Зеленоярській (с.Вікторівка) та Щасливській (с.Кузнецове) сільських радах. Прийоми відбулися за участю Щасливського сільського голови  КовальоваВ.О. та секретаря Зеленоярської сільської ради (Зеленоярський сільський голова у відрядженні). Зеленоярська с/р (с.Вікторівка) на базі Зеленогайської ЗОШ 1-11 ст. Присутніх було - 40 чоловік Порушені питання: 1.Цільові кошти від ПП «Урожай» для придбання баку для питної води Зеленогайській ЗОШ І-ІІ ст.(де ці гроші? чи де бак?). 2.Про доцільність відкриття ДНЗ на базі Зеленогайської ЗОШ І-ІІ ст. (в селі нараховується 48 дітей) Щасливська с/р (с.Кузнецове)  в сільському БК. Присутніх було – 8 чол. Порушені питання: 1.Зупинка автобуса на початку села Кузнецове (за певну плату автобус зупиняється, а в іншому випадку ні). 2.Заміна вікон і дверей в Кузнецівській ЗОШ  І-ІІІ ст. на пластикові. 3.Питання щодо сміттєзвалища біля території Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 17 лютого 2014 року під головуванням голови райдержадміністрації Т.Л.Кушніра проведено нараду з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації та територіальними органами міністерств і відомств. Розглянуто питання стану реалізації завдань Президента  України щодо роботи із зверненнями громадян у Доманівському районі. Відкриваючи засідання голова райдержадміністрації Т.Л.Кушнір  довів до відома присутнім: «У 2013 році мешканцями району було направлено чотири звернення до Адміністрації Президента України в  рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України В.Ф.Януковича. В своїх зверненнях до Президента  України, громадяни порушують питання, а саме: водопостачання села, його газифікація та ремонт доріг; про матеріальну допомогу для  проведення ремонтних робіт у квартирі; набуття права власності на майно - майновий пай;

відмова у наданні субсидії. Всі звернення в  рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» об’єктивно та невідкладно опрацьовані фахівцями відповідно наданих доручень та  вказаних термінів. По всіх порушених питаннях надані роз’яснення та письмові відповіді заявникам».

 

 17 січня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Н. Фалько здійснила робочу поїздку до с. Щасливка.Робочий візит розпочався з  особистого прийому громадян, на якому Н.Фалько провела роз’яснювальну роботу щодо попередження насильства в сім`ї. Під час  бесіди з сільським головою О. Ковальовим та секретарем сільської ради Л.Лабзін заступник голови райдержадміністрації Н.Фалько  особливу увагу приділила співпраці органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування наголосивши:- «Налагодження  співпраці між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування дасть змогу оперативно і якісно вирішувати  проблеми людей. Саме на це нас націлюють завдання Президента України». Також Наталія Іванівна ознайомилася із ходом  вирішення соціальних проблем Щасливської сільської ради. Крім того Н.Фалько ознайомилася з роботою сільської бібліотеки та  відвідала Щасливську ЗОШ І-ІІст., обговорила з директором школи Т. Луцької нагальні проблеми школи та можливі шляхи їх  вирішення.до верху