Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ГОЛОВА ОДА МИКОЛА КРУГЛОВ ТА ЖУПАН КАРЛОВАЦЬКОЇ ЖУПАНІЇ ІВАН ВУЧИЧ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ
2013-10-25 15:00:00

ГОЛОВА ОДА МИКОЛА КРУГЛОВ ТА ЖУПАН КАРЛОВАЦЬКОЇ ЖУПАНІЇ ІВАН ВУЧИЧ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

На передодні візиту до Миколаївщини 46 депутатів законодавчого органу Карловацької жупанії, що представляють 9 різних політичних сил, одноголосно підтримали підписання меморандуму про співпрацю із Миколаївською облдержадміністрацією.

Про це 22 жовтня під час урочистого підписання цього меморандуму зазначив жупан Карловацької жупанії Іван Вучич.

Він також відмітив, що для їхнього адміністративно-територіального центру, який майже у 10 разів менший від Миколаївської області, дуже велика честь співпрацювати з таким потужним промисловим центром як Миколаївський регіон, на території якого розташовані фабрики та заводи із світовим ім’ям.

Як відмітив у своєму вітальному слові голова ОДА Микола Круглов, зараз наша область активно працює над налагодженням нових зовнішньоекономічних зв’язків.

«За своїми географічним розташуванням та кліматичними особливостями Миколаївська область є дуже різноманітною. На території нашого регіону працюють іноземні інвестори із США, Росії, Франції та інших країн світу, а це значить, що Миколаївщина має привабливий інвестиційний клімат», - відмітив у розмові із представниками делегації Микола Круглов.

Миколаївська облдержадміністрація і надалі вживатиме заходів щодо залучення до співпраці зацікавлених інвесторів, збільшення їх кількості, таким чином реалізуючи відповідні завдання Президента України.

Після представлення членів робочої поїздки та обговорення можливих варіантів майбутньої співпраці Микола Круглов та Іван Вучич в урочистій атмосфері підписали Меморандум про співпрацю.

На думку пана жупана, цей документ стане тим самим стимулом для об’єднання та налагодження тісних економічних зв’язків не лише між Миколаївською областю та Карловацькою жупанією, а й дасть новий поштовх для розвитку відносин між Україною та Республікою Хорватія.

«Наша держава допоможе Україні в питаннях євроінтеграції, адже з 1 липня цього року ми стали членом Євросоюзу  і вже маємо певний досвід проходження процедури набуття членства в ЄС, чим і маємо намір поділитися з Україною», - наголосив Іван Вучич.

 А голова облдержадміністрації в свою чергу додав, що для нашої держави великою честю буде співпраця з такою європейською державою як Республікою Хорватією.

Після урочистого підписання Меморандуму представники Хорватії продемонстрували невеликий фільм про свою країну і після цього продовжили робочі поїздки та екскурсії, що цього дня були заплановані у рамках візиту хорватської делегації.