Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Президент: Мій обов’язок – захистити волевиявлення українців, а військовослужбовців і патріотів – запобігти спробам зірвати вибори
2019-03-27 12:53:00

Президент: Мій обов’язок – захистити волевиявлення українців, а військовослужбовців і патріотів – запобігти спробам зірвати вибори

Президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди відзначення 5-ї річниці Національної гвардії України застеріг від загрози зриву виборів з боку Росії і наголосив на обов’язку військовослужбовців і патріотів запобігти цьому.

Глава держави зауважив, що в наступні п’ять років Україна може забезпечити незворотність курсу завдяки поглибленню партнерства з ЄС і НАТО, завдяки економічному прориву і перемозі над бідністю.

«Але, друзі, Путін не збирається залишити нас у спокої. У ці дні ми бачимо ознаки того, що Кремль хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні. Йдеться вже не тільки про втручання у вибори для того, щоб забезпечити виграш вигідних для Москви кандидатів. Йдеться про здійснення цілого плану зі зриву виборів, переведення їх у формат внутрішнього конфлікту», - застеріг Президент.

«І мій найперший обов’язок як Президента, Верховного Головнокомандувача і як гаранта конституційних прав і свобод  громадян – захистити волевиявлення українського народу, а ваш обов’язок – військовослужбовців і патріотів – запобігти спробам зірвати вибори», - додав він.

«Президента України буде обирати український народ і ми зробимо все, щоб це було прозоро і відповідно до закону, до європейських стандартів», - впевнений Петро Порошенко.

Глава держави подякував нацгвардійцям за мужність і відвагу при виконанні службового обов’язку. «Переконаний, що ваша професійна майстерність і патріотизм завжди будуть спрямовані на захист безпеки держави та її громадян», - зауважив Президент.