Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Сімейне спортивне свято
2019-04-09 06:55:00

Сімейне спортивне свято

Нещодавно Доманівська районна рада ветеранів війни та праці, клуб активного довголіття «Ти – не один», в рамках програми «Дій локально 2019» та реалізації проекту «Спорту кожен вік підвладний», за підтримки іменного фонду Владислава Невеселого, провели сімейне спортивне свято до Всесвітнього дня здоров’я. В організації свята взяли активну участь учні, вчителі, батьки та дирекція Доманівського  НВК  «Доманівська  загальноосвітня школа I-III ст. №1 – Центр дитячої та   юнацької творчості»/

  І ось вишикувалось дві спортивних команди -- «Динамо» та « Дружба», до складу яких увійшли родини дітей Пилипенка Данила, Кузніченко Вікторії, Антюхова Павла, Маріян Яна, шкільна молодь та літні люди клубу «Ти -- не один» . Ведучі свята оголосили про його відкриття. Голова ради ветеранів, керівник клубу «Ти -- не один»  Раїса Осадчук  побажала усім учасникам гарного настрою і перемог та зауважила, що потрібно і сім'ю згуртовувати, і всю доманівську спільноту задля проведення таких свят якомога частіше, популяризувати спорт і культуру серед молоді, і не тільки.

  Урочисто привітали присутні з 70-річним ювілеєм активного члена клубу «Ти -- не один» Тижнєву Галину Миколаївну.

  З вітальним словом до учасників змагань звернувся  депутат Миколаївської обласної ради Владислав Невеселий. Він побажав, щоб це свято стало у нас доброю традицією, і з кожним разом бажаючих в ньому брати участь було все більше і більше.

  Перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Наталія Фалько відмітила, що такі спортивні дійства, культурно-масові заходи відволікають  молодь від негативного впливу вулиці, шкідливих звичок, сприяють зміцненню здоров’я підростаючого покоління та сприяють розвитку фізичної культури, що необхідно пропагувати.

  Незважаючи на змагальність учасників, їх бажання перемогти, спортивне свято скоріше нагадувало теплу сімейну зустріч. Можливо, тому, що більшість «суперників» у реальному житті є рідними, давніми знайомими і добрими друзями. Тата й мами, бабусі й дідусі на кілька годин забули, що вони дорослі, занурилися у світ дитинства. За командами  вчителів фізичної культури Ігора Федосєєнка та Вадима Поліщука дорослі разом зі своїми дітьми стрибали, бігали, жартували. Не передати захоплення, радості, гордості діток за своїх батьків, бабусь і дідусів.

  У чому ще можуть переконати такі зустрічі на спортивному святі? У тому, що вік не перешкода активному способу життя: якщо ти любиш рух, маєш характер і волю до подолання перешкод, то і після недавнього 70-річного ювілею твоє місце -- в спортивній команді. І хоча всі учасники впоралися із запропонованими їм вправами, судді на етапах уважно фіксували кожне очко і в результаті визначили найсильнішу команду. Але на святі переможених не було – перемогла дружба. Тому всі отримали масу позитиву, енергії та бажання займатись спортом всією сім'єю.

  До самого  кінця свята тривали захоплюючі спортивні баталії, розносилися гучні овації вболівальників. А окрасою його став  виступ  вокального ансамблю «Калинонька» з піснею «Барви рідної землі», керівник Людмила Пащенко.             

  Організатори та учасники висловлюють щиру подяку  депутату Миколаївської обласної ради Невеселому Владиславу Валерійовичу за підтримку  спортивного руху в Доманівському районі.