Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Освіта і кар’єра
2019-04-26 10:45:00

Освіта і кар’єра

Державна служба зайнятості і навчальні заклади мають спільне завдання, спрямоване на свідомий вибір молоддю гідної професії, правильний вибір якої – це моральне задоволення, висока самооцінка, водночас й висока продуктивність праці.

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху , вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Саме тому, щоб учням легше було визначитися з майбутньою професією Доманівською філією  спільно з  відділами освіти об’єднаних територіальних громад за підтримки Доманівської райдержадміністрації, 25 квітня 2019 року був проведений  профорієнтаційний захід для  учнівської  молоді  під гаслом «Освіта і кар’єра» спрямований на надання допомоги молоді у професійному визначенні.

З вступним словом до майбутніх абітурієнтів  звернулась  директор Доманівської  районної філії  І.В.Чорна  детально зупинившись на важливості питання професійного самовизначення, також розповіла  про послуги, які надає служба зайнятості цій категорії молодих громадян.

Захід проводився в Доманівському районному  будинку культури, запрошенні на захід були такі навчальні заклади: Первомайський політехнічний інститут національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Первомайський політехнічний коледж Первомайського політехнічного інституту, Комунальний вищий навчальний заклад «Первомайський медичний коледж», ПВНЗ «Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика», Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна», Первомайська філія ТзОВ Медичний коледж «Монада», Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж».

Присутніми  на  заході  були  майже 250  учні  випускних класів Доманівського району, голова Доманівської РДА Осадчук Є.Л., голова Доманівської районної ради Кушнір Т.Л., та військовий комісар Доманівського РВК Левченко Є.В.

Метою даного заходу була орієнтація молоді на одержання певної професії та спеціальності, допомога випускникам у виборі майбутньої професії.  В ході заходу  було презентовано такі професії ; юрист, бухгалтер, фельдшер, економіст, сестра медична, фармацевт, журналіст ті інші.    Під час заходу учням були вручені  буклети з послугами служби, також кожному була роздана інформація про навчальні заклади.