Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Народну пам’ять не знищити
2019-11-25 12:24:00

Народну пам’ять не знищити

23 листопада Україна і увесь цивілізований світ згадували жертв однієї із найбільших трагедій українського народу. Голодомор1932-1932 років увійшов до трагічних сторінок історії людства як національна катастрофа українського народу. За оцінками дослідників, його жертвами  стали від семи до десяти мільйонів людей, третина з яких – діти. Штучно створений сталінським тоталітарним режимом Голодомор 1932-1933 років був засуджений світовим товариством та визнаний як геноцид українського народу.

Можна замести сліди злочину, можна засекретити на роки архівні документи, можна переписати історію, а чи можна знищити народну пам’ять? Ні. З правдою нічого не вдієш.

У Доманівці сотні людей долучилися до всеукраїнської акції «Засвіти свічку» та вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Представники трудових колективів райцентру, ветерани, молодь прийшли до пам’ятного знака жертвам Голодомору, хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів невинно убієнних в Україні у 1932-1933 роках та поклали запалені свічі до підніжжя монумента.