Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ
2020-05-19 10:36:20

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ

На 2020 рік в Державному бюджеті України передбачено 4 млрд грн для підтримки аграріїв.

Поточного року аграрії зможуть скористатися підтримкою галузі тваринництва, здешевити вартість сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, здешевити залучені банківські кредити. Підтримкою держави також можуть скористатися фермери, садівники та виноградарі.

НАПРЯМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ:

 ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА (постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/130-2017-%D0%BF

Інформаційна довідка щодо програми здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва за посиланням: http://www.mk.gov.ua/…/oda/pidrozidyly/apk/financy_pidtymka/

 ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ВИНОГРАДАРСТВА, САДІВНИЦТВА І ХМЕЛЯРСТВА (постанова Кабінету Міністрів України від 18.03.2020 №279 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства» за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/587-2005-%D0%BF

❗️ Покрокові дії з отримання державної підтримки у галузях садівництва та виноградарства за посиланням:

http://www.mk.gov.ua/store/files/announce_1587994227.pdf

 ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ ВІДСОТКОВОЇ СТАВКИ ЗА ЗАЛУЧЕНИМИ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ БАНКІВСЬКИМИ КРЕДИТАМИ (постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 202 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/300-2015-%D0%BF

Для ознайомлення на сторінці департаменту соціальної мережі Facebook розміщено презентаційний матеріал щодо дії на напрямом Здешевлення банківських кредитів.

❗️До Порядку використання коштів найближчим часом вноситимуться зміни щодо визначення кола отримувачів бюджетних коштів, про що буде повідомлено додатково.

 ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств».

У квітні поточного року Урядом ухвалено Порядок та направлено на доопрацювання Міністерству економіки, торгівлі та сільського господарства України.

З проектом Урядової програми підтримки розвитку фермерських господарств на 2020 рік можна ознайомитись за посиланням:

https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/pidtrimka-fermerstva

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА (постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції»).

На даний час до постанови № 107 вносяться зміни щодо механізмів на напрямів надання державної підтримки. Після їх затвердження департаментом буде підготовлено та оприлюднено інформаційний матеріал.

З проектом напрямів фінансової підтримки галузі тваринництва можна ознайомитися за посиланням:

https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo