Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → 23 липня здійснено обстеження Кузнецівського ЗДО з метою відкриття закладу для надання освітніх послуг в умовах карантину
2020-07-24 10:31:13

23 липня здійснено обстеження Кузнецівського ЗДО з метою відкриття закладу для надання освітніх послуг в умовах карантину

23 липня членами місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації у складі заступника голови комісії Наталії Фалько, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олени Маценко, за участі головного спеціаліста Держпродспоживслужби Алли Славік, методиста Доманівського освітньо-культурного центру Надії Могилевської здійснено обстеження Кузнецівського ЗДО з метою відкриття закладу для надання освітніх послуг в умовах карантину. Також цього дня працівниками місцевої ДСНС перевірений стан пожежної безпеки у дитячому садку, надані рекомендації.

Перевірено виконання заходів відповідно до Постанови МОЗ від 21 травня 2020 року №  25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-1)» та визначено рівень готовності закладу до прийому дітей.

Завідувачка Кузнецівського ЗДО Ольга Солощук провела для усіх присутніх на вході до закладу температурний скринінг, продемонструвала комісії усі придбані дезінфікуючі засоби та інші матеріали  для роботи закладу. Усі засоби до закладу закуплені з тримісячним запасом за рахунок бюджету Щасливської сільської ради.

Ольга Солощук розповіла комісії, як відбуватиметься прийом дітей у групи та розпорядок дня з дотриманням необхідної відстані.

Питання про готовність закладу до прийому дітей та рішення щодо відкриття закладу буде винесено 24 липня на засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації.