Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → 12 серпня відбудеться ХХХІІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2020» у режимі відео конференції
2020-08-11 14:58:46

12 серпня відбудеться ХХХІІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2020» у режимі відео конференції

У рамках ХХХІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» 12 серпня з 14.30 до 16.30 відбудеться всеукраїнський форум «Безпечність молока: національна політика та регіональні ініціативи».

Захід організовується під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у співпраці з Держпрод спожив службою України та швейцарсько-українською програмою «»Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Мета форуму – сфокусувати увагу на нових вимогах до безпечності молока, його виробництва та введення в обіг як харчового продукту, а також на тих викликах, що супроводжують процес імплементації гармонізованого до європейських норм законодавства.

 Під час заходу будуть представлені регіональні ініціативи, що спрямовані на підвищення якості та безпечності молока, яке виробляється на первинному рівні, та контролю його подальшої переробки та реалізації кінцевому споживачу.

 

Підключення до відео конференції можливе лише за попередньої реєстрації: https://forms.gle/PC3vbZFTzpGpF2Ei8

Програма заходу

(Інформація надається відповідно до листа департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації)