Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → В Миколаївській ОДА відбулося засідання ради професійної (професійно-технічної) освіти
2020-12-23 11:04:28

В Миколаївській ОДА відбулося засідання ради професійної (професійно-технічної) освіти

Робота ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області є дієвою, активну участь в ній беруть роботодавці, які наразі є зацікавленими у підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів.

Про це повідомила заступниця директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Людмила Комісаров, у вівторок 22 грудня, під час засідання ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.

У ході засідання членами Ради розглянуто та погоджено:

- внесення змін до складу Ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області;

- проєкт Стратегічного плану розвитку мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області на 2021-2027 роки;
- обсяги регіонального замовлення на підготовку у закладах фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти області робітничих кадрів, бакалаврів та фахових молодших бакалаврів у 2021 році.

Наприкінці засідання Людмила Комісарова зазначила, що 24 грудня 2020 року планується проведення третього засідання членів робочої групи з розроблення проєкту Стратегічного плану розвитку мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області на 2021-2027 роки з метою доопрацювання зазначеного Стратегічного плану та надання на затвердження голові облдержадміністрації.

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації.