Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Герої нашого часу: Як працюють медики Доманівської центральної районної лікарні.
2021-01-20 16:21:11

Герої нашого часу: Як працюють медики Доманівської центральної районної лікарні.

Від 30 жовтня 2020 року КНП «Доманівська центральна районна лікарня» почала приймати хворих на коронавірусну інфекцію. Тут, у боротьбі з COVID-19 задіяно 4 медичні команди, в які входять 55 медичних працівників. І вже майже три місяці вони кожного дня роблять все можливе аби зберегти життя пацієнтів.

За свою віддану роботу медпрацівники, які працюють з хворими на COVID-19 в повному обсязі отримують доплату в розмірі до 300 % посадового окладу. За словами головної лікарки опорного закладу Лілії Гузенко за листопад і грудень 2020 року було виплачено більш ніж 1,5 млн грн.

Не зважаючи на те, що працівники лікарні повністю забезпечені засобами індивідуального захисту ще на три місяці вперед, працюючи з людьми з підтвердженим COVID-19 завжди є ризик також захворіти. Тому, всі 55 медпрацівників застраховані на суму понад 28 тис. грн.

В закладі розгорнуто 95 ліжко-місць. Пацієнтами з підтвердженим COVID-19 та з підозрою на нього зайнято близько 16 % ліжок від загальної кількості. Станом на 20.01.2021 тут перебуває 12 людей з коронавірусною інфекцією та 3 – з підозрою на неї. З цього приводу Лілія Гузенко висловила свої сподівання на те, що така динаміка збережеться і з кожним днем ставатиме все менше хворих.

Доманівська ЦРЛ забезпечена киснем в достатній кількості, в ній обладнано 39 кисневих точок та придбано 29 кисневих концентраторів.

Керівник закладу зазначає, що лікарня також має 36 кисневих балонів та два кріоцеліндри по 200 кг, які незабаром будуть запущені в роботу. Один раз на тиждень кисень заправляє ТОВ Фірма «Кріогенсервіс» та ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект».

Лілія Гузенко розповіла, що в очолюваному нею закладом, станом на 19.01.2021 було проліковано 163 хворих з підозрою на COVID-19 та 99 з підтвердженим. Медпрацівники з болем констатують, що коронавірусна інфекція, на жаль, забирає життя безневинних людей і тому всім вже давно потрібно зрозуміти, що дотримуватися протиепідемічних правил вкрай важливо.