Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 29 серпня вiдбулася меморiальна акцiя "Пам'ять серця"
29/08/2019 11:34

29 серпня вiдбулася меморiальна акцiя "Пам'ять серця"

29 серпня, з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, започаткованого згідно з Указом Президента України №621/2019 від 23 серпня 2019 року, у Доманівці, біля Стіни Пам’яті, відбулася меморіальна акція «Пам’ять серця», у якій взяли участь представники трудових колективів, громадських організацій, рідні полеглих героїв-земляків, учнівська молодь.
  -- Понад 400 наших земляків взяли до рук зброю, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України на сході нашої держави, продемонструвавши цілому світу українську незламність, прагнення до волі та миру, сказав, виступаючи перед учасниками меморіальної акції, голова Доманівської районної державної адміністрації Є.Л. Осадчук. --Вони -- справжні герої, які у нерівному двобої протиставили ворогу свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнювали зі своїм рідним краєм – Доманівщиною. За вірність військовому обов’язку, мужність та героїзм чимало з них відзначені високими державними нагородами, в тому числі, на жаль, і посмертно.
Андрій Матвієнко з  Кузнецового, Олександр Ливадар, Іван Усатенко, Віктор Зельманович  з Доманівки, Іван Кучмій з Богданівки, Геннадій Левицький з Мар’ївки, Олександр Кушнір та Олександр Єдин з Козубівки. Вони з честю та гідністю виконали обов’язок захисника. Їхній ратний подвиг ніколи не піде у забуття, а навіки лишиться у наших серцях. Вони полягли за Україну. В пам’ять про полеглих героїв школярі в українському національному вбранні покладають до підніжжя Стіни Пам’яті символічні букети із соняхі. Адже саме соняшник став символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами. 
  -- Низький уклін матерям полеглих героїв, які дали їм життя і виховали справжніми патріотами своєї Вітчизни – зазначив у своєму виступі голова Доманівської районної ради Т.Л. Кушнір.
  Хвилиною мовчання та покладанням квітів під тужливу мелодію пісні «Пливе кача…» учасники акції вшанували пам’ять про всіх, хто віддав своє життя за Україну.


до верху