Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → На базі Доманівського фермерського господарства «Орфей» відбувся День Поля - «Павловнія: прибутковість та основні принципи вирощування»
02/09/2019 13:31

На базі Доманівського фермерського господарства «Орфей» відбувся День Поля - «Павловнія: прибутковість та основні принципи вирощування»

В Доманівському районі 30 серпня 2019 року на базі фермерського господарства «Орфей» відбувся День Поля - «Павловнія: прибутковість та основні принципи вирощування».

Організатори представили виробникам насадження павловнії - найшвидкорослішого дерева в світі (Clon in Vitro 112) від компанії Paulownia Group Ukraine, яка є офіційним і єдиним представником цього виду рослини в Україні. Відвідувачам продемонстрували насадження павловнії, які висаджено весною минулого року. Технічний зріз дерев проведено весною 2019 року. Сьогодні при дбайливому догляді висота деяких дерев сягнула більше 4 м. Дерево максимально стійке як до морозів, так і до посухи. При вирощуванні дерева є можливість заробляти не тільки на деревині, а й на продажах меду, а за потреби – навіть на листі.

Павловнія - це штучно виведене і клоноване дерево, воно є сировиною для будівельної галузі, меблевої промисловості, авіабудування, суднобудування, а також для отримання біопалива. Це чудовий медонос (700 кг/га). Важливу роль відіграє в екології та запобігає ерозії грунтів. Сучасні технології плантаційного вирощування дерева для виробництва ділової деревини дозволяють за 6-річний період із 1 га отримати до 400 м³ деревини.  Компанія укладає договір та закуповує деревину по ціні 100-120 евро за 1 м2. Після зрізу дерево відновлюється і продовжує ріст (таких циклів 4 і більше).

У День Поля відвідувачі отримали достовірну інформацію про секрети вирощування, перспективи розвитку різних напрямків та особисто побачили демонстраційні площадки.

Крім того, презентовано незалежний метеосервіс компанії «Метеофарм», яка надає аграріям повну інформацію щодо погодних умов на вказаному полі. Запропоновано присутнім перший місяць скористатися прогнозом безкоштовно, а в подальшому обрати пакет послуг. Також учасників заходу ознайомили з роботою агролабораторії «Афіна Паллада», яка надає широкий спектр комплексних, високоякісних послуг, серед них найрізноманітніший перелік аналізів, в тому числі рослин, насіння, води питної та для зрошування, ґрунту та добрив. Обладнання центру - це сучасні прилади світового рівня. Всі аналізи виконуються згідно з ДСТУ.

Для зацікавлених осіб надаємо контактну інформацію: телефон: +380677039110. Веб-сайт: www.afina-pallada-lab.com. Адреса: м. Миколаїв, вул. Шосейна, 111 А

У заході взяли участь представники аграрного бізнесу з інших районів області, фермери Доманівщини, перший заступник голови райдержадміністрації Н.Фалько, заступник голови райдержадміністрації А.Коваленко та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації С.Новаківська.

 до верху