Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Відбулося чергове засідання районного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2019/2020
04/09/2019 8:58

Відбулося чергове засідання районного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2019/2020

30 серпня 2019 року в райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації А.Коваленка відбулося чергове засідання районного штабу з підготовки і сталого проходження  опалювального сезону 2019/2020. Головне питання порядку денного – звіт керівників закладів освіти, охорони здоровя, соціального захисту та культури про готовність об’єктів, які належать до сфери функціонального управління до опалювального періоду.

За інформацією доповідачів ступінь готовності вищезазначених закладів в цілому складає 85 відсотків. Проведено перевірку стану димовентиляційних каналів, системи опалення, створено запас вугілля та передбачено кошти на придбання вугілля, природного газу, електроенергії для забезпечення опалення в закладах бюджетної сфери району. На засіданні А.Коваленко звернув увагу на необхідність прискорити роботи щодо ремонту системи опалення будівлі дитячого відділення центральної районної лікарні, облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних, проведення навчання відповідальних працівників за газове та електричне господарство, операторів топкових.

За результатами засідання районного штабу надано відповідні протокольні доручення.

 до верху