Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Проведено зустріч з Херсонською групою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні
30/09/2019 13:11

Проведено зустріч з Херсонською групою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

На зустрічі-бесіді з першим заступником голови райдержадміністрації Наталії Фалько були присутні міжнародні спостерігачі Мікеле Рікка, Ендрю Оффенбахер та перекладач Юрій Призиглей.

У ході зустрічі –бесіди обговорено питання: випадку наруги над пам’ятником жертвам Голокосту у селі Богданівка; співпраця райдержадміністрації з єврейською спільнотою щодо відновлення пам’ятного знаку;  історія Голокосту в Доманівському районі; моніторинг гендерної політики, робота громадських формувань та організацій.

Представники Херсонської Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні ознайомили Наталію Фалько з метою свого приїзду, коротко про свою діяльність. Зазначили, що на сайті ОБСЄ буде розміщена інформація про проведені в селі Богданівка 22 вересня 2019 року пам’ятні заходи, організовані за ініціативи активістів єврейської спільноти, особистої підтримки нашого земляка Міті Бикова та краєзнавців Богданівки щодо  вшанування жертв Голокосту.

Перший заступник голови райдержадміністрації розповіла про відповідні доручення голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука щодо відновлення пам’ятного знаку. Ознайомила з історією Голокосту у районі та продемонструвала «Стіну Пам’яті».

По завершені зустрічі учасники домовились про подальшу співпрацю.
до верху