Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Проведено розважальний захід для ветеранів
04/10/2019 6:36

Проведено розважальний захід для ветеранів

1 жовтня, у святковий, щедро напоєний теплом осінній день, зібралися в чудовому товаристві на свято праці, свято долі, свято життя люди поважного Доманівського району - голови та представники первинних ветеранських організацій району, активні члени клубу «Ти- не один», сільські голови, керівництво району. Щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий та життєвий шлях.

Голова районної організації ветеранів України Раїса Осадчук, яка напередодні з нагоди Дня ветерана нагороджена відзнакою Миколаївської обласної ради – "Хрест Святого Миколая", тепло і сердечно з вітальним слово відкрила захід «День зрілості та мудрості».

Вітали присутніх ветеранів праці голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна, депутат районної ради Наталія Парческу, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Щирба, які засвідчували глибоку пошану суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до потреб, високу оцінку ратних і трудових подвигів.

Головам первинних ветеранських організацій з нагоди свята вручені премії.

Під час заходу підведені підсумки поетичного конкурсу «Проба пера». Переможцям конкурсу голова громадської ради при райдержадміністрації Наталія Парческу вручила дипломи та премії, а саме: Корнилу Миколі Васильовичу, Кирнисенку Олегу Івановичу, Яценко Людмилі Іванівні, Пєршиній Ларисі Олександрівні. Вони подарували присутнім можливість торкнутися до струн свого серця, адже з натхненням і трепетом декламували свої поетичні доробки. На згадку місцевим поетам подарована поетична збірка «Проба пера». 

Вокальний колектив «Калинонька» з Олександродара, середній вік якого складає 78 років, зачарував любов’ю до української народної пісні, а присутні подарували їм щирі оплески, від фонду Наталії Парческу – фінансову підтримку.

Родзинкою святкового заходу став парад капелюшок. Виготовлені власними руками, за допомогою декоративних елементів, 17 учасниць параду продемонстрували свої капелюшки. Різні за стилем, способом виготовлення і манерою подачі капелюшки, тобто жінки в капелюшках отримали шквал оплесків та пам’ятні сувеніри.

Музичні привітання подарували присутнім Тетяна Плєц, Ігор Коршенко та Ірина Олійник.

Слова вдячності лунали на адресу Світлани Терентіївни Мальованої (Дудар), родина якої у роки румунської окупації врятували більше 30 євреїв.

Богданівська первинна ветеранська організація привітала присутніх та від 83 річної жительки Богданівки Віри Гриб передала смаколики – здобну випічку  - запашну та рум’яну.

Конкурсна та ігрова програми дали можливість пригадати молодість, демонстрували згуртованість, гумор та креативність учасників заходу.

Ну, а яке свято без танців та пісні! Співак Ігор своїм шармом і талантом зумів організувати ветеранів, які весело та завзято танцювали дружнім колективом.

І знову спілкування і спогади… фото на згадку та приємні враження від зустрічі!
до верху