Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 22 кубок з футболу ім. Леоніда Тимофійовича Кушніра
04/10/2019 7:19

22 кубок з футболу ім. Леоніда Тимофійовича Кушніра

2 жовтня на стадіоні 30-річчя Перемоги у селищі Доманівка проведено футбольні змагання на  кубок ім. Леоніда Кушніра. Двадцять два роки поспіль, до дня вчителя та дня фізичної культури та спорту проводиться кубок пам'яті вчителя фізичної культури Леоніда Тимофійовича Кушніра.

Відкриваючи турнір голова районної ради Тарас Кушнір зазначив: «Цей турнір приурочений всім тренерам, вчителям фізичної культури та спорту, які внесли значний вклад у розвиток спорту у Доманівському районі».

Пам'ять про вчителів та тренерів, які пішли з життя, учасники турніру вшанували хвилиною мовчання.

Також учасників турніру привітали новообраний голова федерації футболу у Доманівському районі Михайло Молдованенко та заступник голови федерації футболу Миколаївської області Олександр Балакін.

Турнір видався емоційним і яскравим, команди були нагороджені медалями, грамотами, кожна команда отримала призи, а кращі гравці мінікубки та премії. Участь в кубку взяли три команди Мостового, Доманівки, Маринівки. В запеклій боротьбі перемогу отримали команда Доманівки, Мостівчани посіли друге місце, а юні спортсмени з  Маринівки третє.

 
до верху