Меню

Посилання

 
Головна → Соціальний захист населення

Соціальний захист населення

ПРО ЗМІНУ АДРЕСИ ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Виплата   щорічної  разової грошової допомоги до 5 травня

Охорона праці

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської  райдержадміністрації

 

Інформація щодо оплати праці

Інформація щодо зайнятості населення

Система надання житлових субсидій

Про державну соціальну допомогу

Інформація про надання безоплатної правової допомоги

Г Р А Ф І К прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України

Про трудові гарантії мобілізованих осіб у 2016 році

До уваги учасників антитерористичної операції

Витяг із закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» стосовно розміру мінімальної заробітної плати

Про застосування постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 р. №911 (повернення компенсації підприємствам)

Розміри прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати на 2016 рік

Колективний договір – основний механізм регулювання  соціально-економічних і трудових відносин

Обговорюємо законопроекти

Постанови Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення

Новини управління соціального захисту населення

ПЕРЕЛІК підприємств лісового та мисливського господарства, які мають можливість реалізації дров населенню

Збройні Сили України поважають права військовополонених

Про зміни відповідно до Закону України від 02.06.2015  № 495-VIII «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

БУКОВИНСЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ надає можливість для дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів І-ІІІ груп БЕЗКОШТОВНО набути професії

До відома пільговиків

Допомога малозабезпеченим сім’ям

Медичне обслуговування громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей

З 1 липня підвищені тарифи будуть компенсувати

Пільги у 2015 році

Розміри прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати на 2015 рік

Державні допомоги  у 2015 році

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ

Про неприйнятність ідеї федералізації для України

Звернення до работодавців та профспілок району

До уваги жителів Донецької та Луганської областей!

Про розміри державних соціальних допомог та соціальних виплат

З 1 липня підвищені тарифи будуть компенсувати

Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин

Про розмір мінімальної заробітної плати у 2014 році

Про компенсацію роботодавцю, який створює нові робочі місця

Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації та управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації доводить до відома громадян наступну інформацію.

Заклади соціального захисту населення області функціонують у звичайному режимі. Забезпечено виконання належних умов утримання підопічних та вихованців будинків-інтернатів, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) системи соціального захисту області.

Забезпечується виявлення потреб та надання відповідних соціальних послуг всім, хто їх потребує.

У 2014 році збережено надання всіх видів державних допомог, пільг та субсидій.

У лютому 2014 року всі види державної допомоги нараховано та профінансовано на загальну суму 117.5 млн.грн. Без заборгованості.

Виплати березня проводяться згідно з встановленими термінами.

Всі види державної допомоги призначаються та виплачуються у розмірах та в терміни, передбачені діючим законодавством.

 Вітання ювілярки  

5 березня 2014 року свій 100-річний ювілей відзначала жителька с.Козубівки, Доманівського району Сільченко Надія Филимонівна. Цього дня до неї з привітаннями та подарунками завітали голова райдержадміністрації Кушнір Т.Л., голова районної ради Базаренко В.Ф., Козубівський сільський голова Чуприн П.І., начальник відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення райдержадміністрації Луценко С.М., голова районної ради ветеранів війни та праці Осадчук Р.О. Нелегкий шлях випав на долю жінки матері, жінки трудівниці. В 21 рік вона вийшла заміж, але не довго раділа сімейним щастям. В 1941 році її чоловіка призвали до лав Радянської Армії. У воєнні роки вона працювала в колгоспі ім. Крупської на цегельному заводі, після війни - техпрацівником у школі. ЇЇ загальний стаж роботи складає 34 роки 5 місяців. Її чоловік, пройшовши всю війну, повернувся до дому. Подружжя виховало четверо доньок. На сьогодні Сільченко Н.Ф. має 8 онуків, 11 правнуків та 1 праправнучку, які радують її. 

 

Засідання комісії районної державної адміністрації для розгляду питань пов’язаних з призначенням населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги

25 лютого 2014 року о 14.00 в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації відбулося засідання комісії районної державної адміністрації для розгляду питань пов’язаних з призначенням населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Делі Г.В. Були присутні 10 членів засідання. Комісією розглянуто 13 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, з них дозволено призначення цієї допомоги 8 сім’ям, відмовлено в призначенні – 5 сім’ям (по причинах: працездатні члени сім’ї не працюють та не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні; у володінні сім’я має земельну ділянку понад 0,6 га; у власності сім’ї є 2 будинки; за інформацією центру зайнятості член сім’ї, який є безробітним, порушив законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню)

«Гаряча  телефонна лінія» управління

21 лютого 2014 року в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації проведено «Гарячу телефонну лінію» про порядок видачі посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей. На запитання відповідала начальник відділу персоніфікованого обліку Доманова С.О. Звернулася 1 особа стосовно подовження терміну дії посвідчення дітям з багатодітної сім’ї. Надано роз’яснення.

Зустріч з трудовим колективом

 21 лютого 2014 року головний спеціаліст з питань оплати та нормування праці управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації Колесник Л.А. зустрілася з колективом працівників товариства з додатковою відповідальністю «Доманівське АТП 14844» та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему «Дотримання державних гарантій в оплаті праці». Були присутні 11 осіб

Відбулось засідання  районної  тимчасової комісії 

19 лютого 2014 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання відбулося під головуванням першого заступника РДА Делі Г.В. Були присутні 11 членів комісії, у тому числі перший заступник начальника, начальник відділу праці управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації Щирба Т.П. та головний спеціаліст з питань оплати та нормування праці управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації Колесник Л.А. Розглянуто питання погашення заборгованості по заробітній платі ТОВ «Прибузький гранкар’єр». Було заслухано директора ТОВ «Прибузький гранкар’єр» Майданика Д.О. Обговорено шляхи погашення заборгованості по заробітній платі. Комісією прийняті відповідні рішення.

«Гаряча телефонна лінія» управління з питань призначення та виплати усіх видів державної соціальної допомоги

18 лютого 2014 року в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації проведено «Гарячу телефонну лінію» з питань:

- призначення та виплати усіх видів державної соціальної допомоги. На запитання відповідала заступник начальника, начальник відділу соціальних виплат та компенсацій Вовк Н.В. Звернулася 1 особа стосовно призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Надано роз’яснення.

- дотримання державних гарантій в оплаті праці. На запитання відповідала головний спеціаліст з питань оплати та нормування праці Колесник Л.А. Звернулася 1 особа стосовно дотримання мінімальних гарантій та єдиної тарифної сітки в оплаті праці. Надано роз’яснення.

Зустріч з трудовим колективом

18 лютого 2014 року головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації Бершадська В.В. зустрілася з колективом працівників Доманівської центральної районної лікарні та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему «Забезпечення населення технічними засобами реабілітації». Були присутні 9 осіб.

Про «гарячу телефонну лінію» управління соціального захисту населення райдержадміністрації

11 лютого 2014 року в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації проведено «Гарячу телефонну лінію”  з   питань надання пільг та компенсацій населенню.  На запитання відповідала   головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку Довжок Т.Г.    Звернулася 1 особа стосовно пільг багатодітним сім’ям  за місцем фактичного проживання.

Про засідання комісії районної державної адміністрації для розгляду питань, пов’язаних з призначенням населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги

11 лютого 2014 року о 14.00 в управлінні соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації відбулося засідання комісії районної державної адміністрації для розгляду питань, пов’язаних з призначенням населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Делі Г.В.  Були присутні 13 членів комісії. Комісією розглянуто 6 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, з них дозволено призначення цієї допомоги 4 сім’ям, відмовлено в призначенні – 2 сім’ям (по причинах: працездатні члени сім’ї не працюють та не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні і у володінні сім’я має земельну ділянку понад 0,6 га).  

 

03.02.2014 року відбулось правове навчання державних службовців

03.02.2014 року відбулось правове навчання державних службовців в Доманівській райдержадміністрації. Виступила начальник управління соціального захисту населення Мазалова Н. А. на тему «Державні соціальні стандарти в 2014 році» та ознайомила присутніх з видами соціальних підтримок та послуг і процедурами їх надання.

 

 

Про засідання оргкомітету з питання відзначення в районні 25 річниці виводу радянських військ з Афганістану

03.02.2014 о 15.00 в райдержадміністрації у присутності заступника голови райдержадміністрації Фалько Н.І. відбулось засідання оргкомітету з питання відзначення в районні 25 річниці виводу радянських військ з Афганістану. Начальник управління соціального захисту населення Мазалова Н.А. доповіла про виділення коштів з районного бюджету для виплати матеріальної допомоги сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані, інвалідам війни в Афганістані, а також про надання додаткових пільг по оплаті житлово- комунальних послуг членам сімей військовослужбовців, які загинули в Афганістані або залишились інвалідами загального захворювання. Мазалова Н.А. зазначила, що станом на 01.01.2014 року збільшилась кількість інвалідів загального захворювання – учасників бойових дій (на 4 чоловіка).   

Про заходи щодо запобігання загибелі бездомних громадян від переохолодження

З метою запобігання загибелі бездомних громадян району від переохолодження в осінньо-зимовий період 2013-2014 років розроблений наказ територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) №203 від 21.08.2013 року «Про заходи щодо запобігання загибелі бездомних громадян від переохолодження в осінньо – зимовий період на 2013 – 2014 рр.», а також розроблений наказ управлінням соціального захисту населення № 2 від 10 січня 2014 «Про здійснення соціального патрулювання в Доманівському районі», яким затверджено графік чергувань відповідальних  працівників у січні – лютому місяці.

В районі проведено відповідну роботу.

При територіальному центі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє відділення організації надання адресної та грошової допомоги за адресою смт. Доманівка, вул. Леніна, 45.  

При стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання людей похилого віку діє кімната нічного перебування, яка розрахована на 6 ліжко-місць за адресою: смт. Доманівка вул. Пастера, 70/1.

30 січня 2014 року відбулось засідання групи соціального патрулювання. Заслуховувались керівники:

-директор РЦСССДМ Чернюк С.В., яка повідомила про роботу проведену соціальними фахівцями на місцях. Соціальні фахівці розмістили об’яви про пункти обігріву та номери телефонів для звернення у разі виникнення надзвичайних ситуацій;

-заступник начальника Доманівської ДПРЧ №14 Кузніченко Д.М.  доповів про результати обстеження громадян вразливого контингенту на предмет обігріву електроприладами.

Діють 8 пунктів обігріву за адресами: с.Богданівна, вул.Леніна, 6, с.Зелений Яр, вул.Комсомольська, 52, с.Маринівка, вул.Леніна, 39, с.Акмечетські ставки, вул.Спеціалістів, 1 с.Прибужжя вул.Островського, с.Щасливка, вул.Шляхова, 24, с.Царедарівка, вул.Молодіжна, 2.

На даний час в Доманівському районі діє 14 груп соціального патрулювання, проведено 31 обстеження. Станом на 31.01.2014 року бездомних громадян не виявлено. Через відділення організації надання адресної та грошової допомоги отримали речі зимового асортименту (376 одиниць) 47 одиноких та одиноко проживаючих громадян.

Зустріч з трудовим колективом

28 січня 2014 року головний спеціаліст з питань оплати та нормування праці управління соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації Колесник Л.А. зустрілася з колективом працівників ВАТ “Племзавод “Шляховий” та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему “Дотримання норм чинного законодавства в оплаті праці”. Були присутні 12 осіб.

23 позачергова  сесія Доманівської районної ради

28 січня 2014 року відбулась 23 позачергова сесія Доманівської районної ради шостого скликання. На порядку денному розглядалось питання про затвердження районного бюджету на 2014 рік. Розглядались питання фінансування соціальної сфери, зокрема програми “Турбота”. Особливу увагу приділено виплатам воїнам–інтернаціоналістам в зв’язку з тим, що 2014 рік визнано Роком учасників бойових дій на території інших держав. Кошти виділені і на фінансування центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Відбулася нарада

 28 січня 2014 року о 14.00 в приміщенні управління соціального захисту населення начальником управління Мазаловою Н.А. проведено чергову нараду з приводу проведення в районі заходів, пов’язаних з тим, що 2014 рік визнано Роком учасників бойових дій на території інших держав. У нараді приймав участь районний військовий комісар Кучер Ю. А.        

Виплачено компенсацію

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.04 № 558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” станом на 28 січня 2014 року 35 жителям району виплачено компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги в сумі 5,1 тис. грн. Заборгованість відсутня.

Обговорюємо законопроекти:

ПРОЕКТ Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення

ПРОЕКТ Закону України «Про внесення змін до статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо виплати грошової компенсації батькам потерпілих дітей)»

ПРОЕКТ Закон УкраЇни «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо усунення випадків необґрунтованого припинення виплати допомоги при народженні дитини»

ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння отриманню інформації про пільги та інші види соціального захисту»

Проект Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» (щодо обмеження права на отримання державної допомоги сім’ям, що не забезпечують належних  умов  для  повноцінного утримання та виховання дітей) 

ПРОЕКТ Закону УкраЇни «Про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” щодо призначення пенсії батькам, які виховали п’ятеро і більше дітей»

Проект Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”»

 

 

                      

                                                                                                      

 

 

 

 

 до верху