Меню

Посилання

 
Головна → Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

ДО ВІДОМА CПОЖИВАЧАМ ТА ОПЕРАТОРАМ РИНКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВЯЗАНА З ВИКОРИСТАННЯМ ПОРОШКУ З ЦИБУЛІ!

До Держпродспоживслужби надійшла інформація стосовно виявлення SALMONELLA в порошку з цибулі, експортованому з Індії (експортер Natural Agro Foods) до Німеччини (виробник Lay Gewurze OHG-AP-N:TH 04503) та до окремих-членів ЄС і, в тому числі, до України – Lay Specie (вул. О. Мишуги, буд.2 оф.401, м. Київ, 02140).

При виявленні цієї продукції в Доманівському районі, необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу передбаченим законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»


 

Виникла реальна загроза повернення МІСЬКОГО СКАЗУ (котів, собак)

 

НА ЗАМІТКУ СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА СПОЖИВАЧАМ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Згідно повідомлення RASFF від 04.12.2019 що надійшов до Держпродспоживслужби, виявлено не задекларований глютен у кокосовому цукрі з Індонезії, що експортувався з Нідерландів (виробник Tradin, Organic Agriculture B.V.)до України (імпортер ТОВ «Бюро Він» вул.. Мечнікова, 9, м. Київ, 01133)

При виявленні цієї продукції в Доманівському районі, необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу, передбачених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

 

 

 

ДО ВІДОМА ОПЕРАТОРАМ РИНКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВЯЗАНА З ЗАМОРОЖЕНИМ КУРИНИМ МЯСОМ!

       До Держпродспоживслужби надійшла інформація стосовно виявлення сальмонели в замороженому курячому м’ясі, експортованого з Польщі (виробник Wipasz S.A. Zaklad Drobiarski w Mlawie – AP-№ PL  14130502 EG) продукція надійшла до окремих держав-членів ЄС, в тому числі до України – ТОВ «ОТ- ГРУП» (вул.. Богдана Хмельницького, 42,м. Луцьк, Волинська область,43000), SPE «Winter» ( вул.. Лідавська,1, м. Луцьк, Волинська область, 43000), ТОВ «Альянс – Імекс» (вул.. Сергія Параджанова, 127, м. Житомир, Житомирська область, 10025) та ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул. Святотроїцька, 73/1, офіс 215, м.Черкаси, Черкаська область, 18000).

При виявленні цієї продукції в Доманівському районі, необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу передбаченим законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

 

 

ДО ВІДОМА CПОЖИВАЧАМ ТА ОПЕРАТОРАМ РИНКУ, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВЯЗАНА З ОХОЛОДЖЕНИМ КУРИНИМ МЯСОМ, ТА РОСЛИННИМ ЖИРОМ!

 

До Держпродспоживслужби надійшла інформація стосовно виявлення сальмонели в філе грудинки курячої охолодженої (заморожене м'ясо механічного обвалювання), експортованого з Польщі (виробник Cedrob S.A.- AP-№ PL 14023901 WE) продукція надійшла до окремих держав-членів ЄС, в тому числі до України – ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул.Святотроїцька, 73/1, офіс 215, м.Черкаси, Черкаська область,18000).

Також до взяти до відома, що виявлено гліціділові ефіри в рослинному жирі, що експортуються з Об’єднаних Арабських Еміратів (виробник: United Foods Company) через Нідерланди та Німеччину (імпортнер Tema Fine Foods B.V.) до окремих - членів ЄС, в тому числі до України громадянкою Борисовою Анастасією (вул.Гаршина, 6, м.Харків, Харківська обл.)

При виявленні цієї продукції в Доманівському районі, необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу передбаченим законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

 

ДО ВІДОМА ОПЕРАТОРАМ РИНКУ, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВЯЗАНА З ЗАМОРОЖЕНИМ КУРИНИМ МЯСОМ!

До Держпродспоживслужби надійшла інформація стосовно виявлення сальмонели в замороженому курячому м’ясі, експортованого з Польщі (виробник Wipasz S.A. Zaklad Drobiarski w Mlawie – AP-№ PL  14130502 EG), продукція надійшла до окремих держав-членів ЄС, в тому числі до України – ТОВ «ОТ- ГРУП» (вул.. Богдана Хмельницького, 42,м. Луцьк, Волинська область,43000).

При виявленні цієї продукції в Доманівському районі, необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу у спосіб, передбачений законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

 

Що потрібно знати про дифтерію!

 

 

ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ КАРАНТИНУ ПО АЧС

Первомайське міжрайонне управління головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про запровадження карантину по африканській чумі  свиней в с. Троїцьке, Новоодеського району Миколаївської області. Відповідно до звіту Одеської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби м. Одеса про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 14.11.2019 № 003853 п.м./19, в патологічному матеріалі від однієї голови свині 5-ти місячного віку, яка належить гр. Косовій Г.А., с. Троїцьке, Новоодеського району Миколаївської області, виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

До  відома споживачів та операторів ринку

Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома,що відповідно до повідомлення системи RASFF від 18 жовтня 2019 року №2019.3638 виявлено сальмонелу в охолодженому м’ясі бройлерів (заморожене м'ясо механічного обвалювання, експортованому з Польщі (виробник CEDROB S.APL 14023901 WE) до окремих держав-членів ЄС, і в тому числі до України – ТОВ ”ВІРТУС ТРЕЙД” (проспект Гагаріна, 112/13, м. Дніпро) та ТОВ ”ВІК ЛОГІСТІК”  (вул. Святотроїцька, 73/1, офіс 215, м. Черкаси).

 

ДО ВІДОМА ОПЕРАТОРАМ РИНКУ, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВЯЗАНА З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАМОРОЖЕНОГО ФРУКТОВОГО ПЮРЕ

Відповідно до повідомлення Держпродспоживслужби виявлено мідь в замороженому пюре, що експортується з Франції (виробник: Boiron Freres SAS) до України (ТОВ «Гранде дольче»). При виявленні цієї продукції в Доманівському районі необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу.

 

НА ЗАМІТКУ СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА СПОЖИВАЧАМ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

До Держпродспоживслужби надійшла інформація стосовно виявлення арсену і ртуті у дитячому харчуванні з тунцем та овочами, що експортувалися з Чеської Республіки (виробник: Slovaсka Fruta a.s., -AP-N:CZ 314) до України ( ТОВ «Смарті Фемілі»).

Відповідно до повідомлення системи RASFF, стосовно виявлено шига – токсину продукуючої кишкової палочки Escherichia cоlі та Listeria monocytogenes у сирі «Бетмаль», виготовленого з сирого молока у Франції, експортованого з Франції (виробник Le Moulis) до окремих держав-членів ЄС, і в тому числі до України – ТОВ «Бюро Він» (вул.Мечникова, 9, м.Київ, 01133).

При виявленні цієї продукції в Доманівському районі, необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу.

 

 

НА ЗАМІТКУ СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА СПОЖИВАЧАМ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

До Держпродспоживслужби надійшла інформація ТОВ «Альфа-Етекс» про фальсифікацію рибних консервів ТМ «Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот», виробництва ТОВ «Альфа-Етекс», а саме:

«Сайра тихоокеанська натуральна», 230гр. (з ключем) дата виробництва 18.01.2019, 18.02.2019;

«Товстолобик обсмажений в томатному соусі», 230 гр. дата виробництва 11.03.2019 з кодом виробника В05.

При виявленні цієї продукції на ринках України необхідно вжити заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу.

 

Обережно, отруйні гриби!

 

 

ВОДА - ЦЕ ЖИТТЯ, А ЧИСТА ВОДА ОСНОВА ЗДОРОВ’Я

 

 

 

 

 

Наслідки спалювання листя

 


УВАГА! ОБЕРЕЖНО БОТУЛІЗМ!

Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує щодо набрання чинності Закону України 2639-VІІІ від 06.12.2018 « Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Посилання на закон https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2639-19

Про  попередження  водно-нітратної  метгемоглобінемії  населення

 СКАЗ – ЦЕ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО

Про початок відліку 40 днів до зняття карантину

Повідомлення щодо підозри виникнення африканської чуми свиней

Ботулізм – це вкрай небезпечно!!!

 

Пам’ятка щодо організації проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах (для батьків, педагогічного та медичного персоналу навчально-виховних закладів  Доманівського району)

Сальмонельоз, заходи та  профілактика

НА ЗАМІТКУ СПОЖИВАЧАМ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Щодо африканської чуми свиней

ОБЕРЕЖНО!  АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ

ГРИП ПТИЦІ!

Щодо повідомлення RASFF про можливе зараження харчових продуктів бактерією  Listeria monocytogenes  заморожених овочів,  які експортувалися з Польщі в окремі держави - члени Європейського Союзу та до України

Щодо необхідності проведення державної реєстрації потужностей за місцем провадження господарської діяльності

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ

Тимчасово в обігу перебуватимуть ветеринарно-санітарні паспорти встановленого і невстановленого зразків

Гострі кишкові інфекції, харчові отруєння та їх профілактика

Сальмонельоз, заходи профілактики гострих кишкових інфекцій

Що треба знати про кір

Вірусний гепатит - симптоми і профілактика інфекції, лікування і діагностика захворюваності

Щодо необхідності проведення державної реєстрації потужностей за місцем провадження господарської діяльності

Про профілактику водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей

Що  таке  «кишковий»  грип?

Як попередити грип та ГРВІ

Терміново щодо випадків ботулізму!!!

Пам’ятка  для  населення (щодо отруйних грибів)

ПРО  СКАРГИ  ГРОМАДЯН У СФЕРІ ОБІГУ  ХАРЧОВИХ  ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВдо верху