Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Звернення громадян

Звернення громадян

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Доводимо до Вашого відома, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою запобігання розповсюдження інфекції та зараження нею: скасовуються до особливого розпорядження проведення прийомів громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування;  максимально переводиться здійснювана персоналом робота на віддалений доступ (дистанційний) із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

У зв'язку з вищевикладеним, Ви можете залишити свої письмові звернення в поштовій скриньці, розташованій в холі адміністративної будівлі райдержадміністрації.

Крім того, Ви можете направити електронне звернення на офіційну електронну пошту райдержадміністрації dmn_rda@ukr.net, а також звернутися усно до працівників райдержадміністрації за телефоном: 9-15-15.

Шановні мешканці Доманівського району!

З метою створення більш доступного способу звернень громадян до керівництва району, продовжено роботу поштової скриньки для пропозицій, заяв та скарг громадян. Скринька встановлена в холі райдержадміністрації. Відтепер кожен громадянин може безперешкодно звернутися до голови райдержадміністрації з будь-якого питання та отримати відповідь на відповідне звернення.

Для того, аби Ваше звернення не залишалось без уваги, будь-ласка вказуйте свої прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання, контактний номер телефону та коротко викладіть суть прохання. 

Нагадуємо адресу адміністративної будівлі Доманівської райдержадміністрації: селище Доманівка, вул.Центральна, 46.

В райдержадміністрації запроваджено також функціонування «телефону довіри» для проведення надання роз’яснень заявникам щодо реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом, про факти корупції та інші зловживання з боку працівників органів влади, пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи органів державної виконавчої влади. Телефони прямого зв’язку 9-15-15 працює  з 9.00 до 12.00 год. та з 13.00 до 17.00 год. щодня з понеділка по п’ятницю (крім вихідних та святкових днів).

ЕЛЕКТРОННЕ  ЗВЕРНЕННЯ

 

ГРАФІКИ особистих та виїзних прийомів громадян головою, заступником голови Доманівської райдержадміністрації

Розпорядження голови Доманівської райдержадміністрації від 26.03.2020 №41 "Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації на 2020 рік"

ПРАВИЛА для посадових осіб, які здійснюють особистий прийом громадян в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування

ГРАФІК особистого прийому громадян головою, першим заступником, заступниками  Миколаївської облдержадміністрації 

Розпорядження голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №616-р «Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступником голови Миколаївської облдержадміністрації на 2020 рік»

Розпорядження голови облдержадміністрації від 03.03.2020 №77-р «Про внесення змін до графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2020 рік»

 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12.01.2010 №5 «Про затвердження Порядку організації та проведення особистих прийомів громадян головою, першим заступником і заступниками голови Доманівської райдержадміністрації»

В райдержадміністрації систематично працює "телефон довіри" за номером 9-29-00, години роботи: щоденно, крім вихідних, з 9.00 до 17.00, обідня перерва: з 12.00 до 13.00

Розпорядження голови райдержадміністрації від 06.11.2013 №228 «Про затвердження Порядку організації та функціонування «телефону довіри» в юридичному відділі апарату Доманівської районної державної адміністрації» 

Графік проведення телефонних «гарячих ліній» головою, заступником  голови та керівником апарату  Доманівської районної державної адміністрації у 2020 році

Розпорядження голови райдержадміністрації від 06.11.2013 №227 «Про затвердження Порядку проведення «гарячих» телефонних ліній зв’язку громадян з керівництвом Доманівської районної державної адміністрації»

Розпорядження голови райдержадміністрації від 06.11.2013 №227 «Про затвердження Порядку проведення «гарячих» телефонних ліній зв’язку громадян з керівництвом Доманівської районної державної адміністрації»

Роз'яснення з найбільш актуальних питань

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Зразок заяви

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ про роботу із зверненнями громадян

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОПРАЦЮВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗВЕРНЕНЬ

ІНФОРМАЦІЯ про стан розгляду запитів на публічну інформацію 

Інформація про безоплатну вторинну правову допомогу населенню

Забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування регулюється слідуючими нормативно-правовими актами:

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (Витяг)

Закон України «Про звернення громадян”

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про місцеві державні адміністрації»

Указ Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

 Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 19 січня 2011 року N 26 Про внесення зміни до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації 

 Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858 «Про Затвердження Класифікатора звернень громадян»

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №94 "Про внесення змін до Класифікатора звернень громадян"

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 24 червня 2009 р. N 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади»

 

 

21 лютого проведено перше у цьому році засідання колегії Доманівської районної державної адміністрації.

Розглянуто 6 питань порядку денного .

1.Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за   2019 рік.

2.Про виконання районних програм у 2019 році .

3.Про стан реформування галузі охорони здоров’я.

4.Про стан справ щодо управління персоналом та забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в райдержадміністрації у 2019році.

5.Про підсумки роботи із зверненнями громадян за  2019 рік.

6.Про стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за 2019 рік.

У колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб, сільські голови.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за 2019 рік  у своєму виступі висвітлила керівник апарату Олена Максютенко, прийнято відповідні рішення.

 

 

15 серпня на черговому засіданні колегії райдержадміністрації керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко висвітлила підсумки роботи із зверненнями громадян, проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за І півріччя 2019 року, а також стан справ щодо кадрової роботи та забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в райдержадміністрації у звітному періоді. На засіданні колегії розглянуто ряд інших питань, прийнято відповідні рішення

 

 

 

11 липня голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук провів виїзні прийоми громадян в Доманівській селищній раді (с.Царедарівка та с.Олександродар). У прийомі взяли участь секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна, старости сіл Жанна Шевченко та Сергій Білов. Прийоми проведені на базі колишньої Царедарівської сільської ради та в приміщенні Олександродарського сільського будинку культури. Під час прийомів громадянами порушені наступні питання:

- щодо ремонту доріг до села Олександродар та Царедарівка;
- про автобусне сполучення сіл Олександродар-Доманівка та Царедарівка-Доманівка;
- про перерахунки пенсії;
- питання підвищення ціни на скраплений газ для населення;
- про відмову в призначенні субсидії;
- про отримання земельних ділянок до 2-х га.
Питання будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані відповідно до діючого законодавства.


 

 

 

 

 

 

 

23 травня поточного року голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук провів виїзні прийоми громадян в Прибузькій сільській раді (с.Прибужжя та с.Цвіткове). В прийомі взяли участь Прибузький сільський голова Віктор Матющенко, заступники Прибузького сільського голови Олександр Гунівенко та Олена Мартинова, а також директор Цвітківської ЗОШ 1-11 ступенів Людмила Куріченко. Прийоми проведені на базі Цвітківської ЗОШ 1-11 ст. та приміщення Прибузької сільської ради.

Під час прийомів громадянами порушені наступні питання:

- щодо ремонту доріг  села  Цвіткове;

- про реалізацію проекту по обладнанню пожежної сигналізації Прибузької ЗОШ 1-111 ст. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження;

- щодо участі в громадських роботах.

Питання будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані відповідно до діючого законодавства.

 

14 березня поточного року, відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.12.18 №305, головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком проведено виїзний прийом громадян в селі Мостове та селі Лідіївка Мостівської сільської ради. У прийомі взяли участь Мостівський сільський голова Надія Бабанська та в.о.старости сіл Суха Балка, Лідіївка, Іванівка, Ізбашівка Тетяна Фетько.

 

В ході прийому обговорені питання щодо діяльності первинної ланки медичної сфери ОТГ, стан реформування та перспективи розвитку медичної сфери в Доманівському районі, пасажирські сполучення сіл Мостівської сільської ради з районним та обласним центром.

 21 лютого голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук провів виїзні прийоми громадян в Маринівській та Щасливській сільських радах. У прийомі взяли участь Маринівський сільський голова Володимир Бройченко та Щасливський сільський голова Людмила Лабзин.

Під час виїзних прийомів громадянами порушені наступні питання:

- щодо закриття ФАПу в селі Щасливка;

- підвищення пенсії за віком;

- ремонти доріг на території Маринівської та Щасливської сільських рад.

- щодо застосування пільги при оплаті за електроенергію на території зони спостереження навколо Южноукраїнської АЕС.

 

Питання будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час виїзного прийому голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук та Маринівський сільський голова Володимир Бройченко відвідали будівництво нової Маринівської амбулаторії. 

 

 

 

31 січня у сільському клубі села Зброшкове Доманівської селищної ради проведено виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Євгенієм Осадчуком.

У прийомі взяли участь близько двадцяти мешканців села. Між головою районної державної адміністрації Євгенієм Осадчуком та жителями села відбулася дискусія стосовно питань, які турбують селян на даний час. А саме: обговорені питання щодо подальшого існування ФАПу с.Зброшкове, питання щодо механізму сплати за використану електричну енергію, освітлення вулиць села, встановлення зупинки для шкільного автобусу.

По деяким питанням Євгенієм Осадчуком надані роз’яснення, решта - будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

 

13 грудня поточного року в будинку культури села Олександрівка Мостівської сільської ради проведено виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком. У прийомі взяв участь староста села Георгій Делі.

Громадянами під час прийому порушені наступні питання:

- про ремонт дороги до села Олександрівка;

- питання фінансування ФАПу;

- питання закриття пошти;

- про автобусне сполучення.

Далі, голова райдержадміністрації відвідав Олександрівський ФАП. В ході зустрічі обговорені питання щодо фінансування ФАПу та його подальшого існування.

 

23 листопада поточного року в приміщені райдержадміністрації Євгеній Осадчук провів засідання колегії райдержадміністрації.

Розглянуто 8 питань порядку денного в тому числі про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року. В роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, сільські голови. Максютенко О.М. – керівник апарату райдержадміністрації коротко поінформувала про результати роботи з питань виконавської дисципліни та звернення громадян за 9 місяців 2018 року.

Голова райдержадміністрації Осадчук Є.Л. підсумовуючи виступи доповідачів надав протокольні доручення.

 

 

18 жовтня поточного року, відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян, голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук провів виїзні прийоми в селах Новоолександрівка та Володимирівка Володимирівської сільської ради. У прийомах взяли участь Володимирівський сільський голова В.М.Літвін та екретар сільської ради О.М.Мельникович.

Під час виїзних прийомів порушені наступні питання:

- про ремонт дороги Володимирівка-Доманівка;

-про ремонт дороги Новоолександрівка-Доманівка;

-про розгляд питання щодо монетизації пільгових перевезень пенсіонерів Володимирівської сільської ради.

 Євгеній Осадчук повідомив присутнім, що власником автомобільних доріг обласного значення є управління інфраструктури облдержадміністрації, яке виділяє відповідні кошти для їх ремонту та контролює хід проведення ремонтних робіт на цих дорогах. В поточному році виділено кошти близько чотирьох млн. грн., які передбачено для ремонту доріг нашого району в тому числі О-150901 (Доманівка-Новоселівка).

Питання порушені під час прийому будуть розглянуті і відпрацьовані  відповідно до вимог чинного законодавства.

 

13 вересня поточного року, відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації Осадчуком Є.Л. відбувся виїзний прийом в селі Копані та селі Петропавлівка. У прийомі взяли участь староста села Копані Шевченко Ж.М. та староста села Петропавлівка Білов С.Д.

Під час виїзних прийомів громадянами були порушені наступні питання: - про ремонт відрізка Т-15-06 від села Копані-Доманівка;

- про ремонт відрізка Т-15-06 від села Петропавлівка-Доманівка;

- про автобусне сполучення с.Копані-Доманівка в обідній час;

- про ремонт ФАПу в с.Петропавлівка.

Питання будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані згідно із наданими головою райдержадміністрації дорученнями та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 липня поточного року, відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації відбувся виїзний прийом в селах Царедарівка та Олександродар. В зв’язку із відрядженням голови райдержадміністрації до міста Миколаєв, виїзний прийом проведено заступником голови райдержадміністрації Коваленком А.П. У прийомі взяли участь секретар виконкому Доманівської селищної ради Соловей І.В., староста села Царедарівка Шевченко Ж.М. та староста села Олександродар Білов С.Д.

 

Присутніх було близько 40 чоловік.

Під час виїзних прийомів громадянами порушені наступні питання:

- щодо вуличного освітлення села Олександродар;

- про ремонт дороги до села Олександродар;

- про відновлення маршруту рейсового автобуса  «Доманівка-Графти»;

- про ремонт колодязів в селі Царедарівка;

- про автобусне сполучення с.Царедарівка-Доманівка в обідній час;

- про ремонт дороги до села Царедарівка та по селу.

Усіх присутніх, які прийшли на прийом, уважно вислухано, по деяким питанням надані роз’яснення, решта - будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані згідно із наданими головою райдержадміністрації дорученнями та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 червня поточного року голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук провів виїзний прийом громадян в с.Володимирівка Щасливської сільської ради. Прийом відбувся за участю Щасливського сільського голови Лабзін Л.О. Під час прийому порушені наступні питання:

-про відкриття на базі колишньої Володимирівської ЗОШ дошкільного навчального закладу;

-про ремонт дороги до села Володимирівка;

-про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства повнолітнім дітям-мешканцям села Володимирівка;

-про забезпечення мешканців села Трудолюбівка Щасливської сільської ради товарами повсякденного попиту.

Під час прийому голова районної державної адміністрації Є.Осадчук та Щасливський сільський голова Л.Лабзін відвідали місцеве приватне підприємство «Урожай». В ході зустрічі з директором ПП «Урожай» І.Філоненко було обговорено ряд питань:

-про ремонт водонапірної башти в селі Володимирівка;

-про ремонт дороги до села Володимирівка;

-про встановлення гідранту на водонапірній башті;

-стан збору врожаю.

5 квітня поточного року, відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук провів виїзні прийоми в селі Вікторівка та селі Кузнецове. У прийомах взяли участь Щасливський сільський голова Л.О. Лабзін та Зеленоярський сільський голова Н.І. Пасніченко.

Присутніх було близько 40 чоловік.

Під час виїзних прийомів громадянами були порушені питання:

- щодо механізму призначення субсидії та затримки в прийнятті рішення щодо її призначення;

- щодо розташування ФАПу  в приміщені, прилеглому до дитячого садка с.Кузнецове;

- питання щодо обкосів придорожних смуг з метою знищення  карантійних  рослин(амброзії та ін.) по дорозі Р-75;

- про нерегулярний підвіз дітей с.Вікторівка до Кузнецівської ЗОШ 1-111 ст. та Кузнецівського дитячого садка;

- про вругулювання графіку роботи відділення поштового зв'язку с.Вікторівка;

-  щодо заїзду автобусу в с.Вікторівка рейсу"Доманівка-Первомайськ".

Питання будуть розглянуті і відпрацьовані згідно із наданими головою райдержадміністрації дорученнями та відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час виїзних прийомів голова районної державної адміністрації відвідав Вікторовський ФАП(ЦПМСД) та Кузнецівський дошкільний навчально-виховний заклад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 березня 2018 року, відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації відбувся виїзний прийом в с.Лідіївка та с.Мостове Мостівської сільської ради. В зв’язку із відрядженням голови райдержадміністрації до м.Миколаєва, виїзний прийом проведено заступником голови райдержадміністрації Коваленком А.П. У прийомі взяли участь Мостівський сільський голова Н.В.Бабанська та в.о.старости населених пунктів Суха Балка, Лідіївка, Іванівка, Ізбашівка Т.В.Фетько.

Присутніх було понад 10 чоловік.

Під час виїзного прийому громадянами порушені питання щодо отримання субсидій.

Питання будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані відповідно до вимог чинного законодавства


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 лютого у конференц-залі районної державної адміністрації Осадчук Є.Л. - голова районної державної адміністрації  провів засідання колегії районної державної адміністрації.

Розглянуто 7 питань порядку денного, в тому числі - підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік.

В роботі засідання взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій, голова районної ради Кушнір Т.Л., сільські голови.

З інформацією, відповідно до порядку денного, виступила керівник апарату районної державної адміністрації Максютенко О.М., яка проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства, актами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів обласної державної та районної державної адміністрацій, підсумки роботи із зверненнями громадян і стан організації кадрової роботи та забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в районній державній адміністрації у 2017 році.

 

 

22 лютого голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук провів виїзні прийоми громадян в Маринівській та Щасливській сільських радах. У прийомі взяли участь Маринівський сільський голова Володимир Бройченко та Щасливський сільський голова Людмила Лабзін.  Відвідувачів на прийомі не було. Під час виїзного прийому голова районної державної адміністрації відвідав Маринівську ЗОШ 1-Ш ст. та Маринівську амбулаторію(ЦПМСД). Також голова райдержадміністрації зустрівся з Щасливським сільським головою Людмилою Лабзін та обговорив питання ремонту доріг на території сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 січня відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації відбувся виїзний прийом в с.Зброшкове. В зв’язку із відрядженням голови райдержадміністрації до м.Миколаєва виїзний прийом проведено заступником голови райдержадміністрації Коваленком А.П. У прийомі взяли участь селищний голова О.О.Дога та депутат селищної ради М.В.Капінос.

Під час виїзного прийому жителі с.Зброшкове звернулися з наступними питаннями:

- ремонт моста в селі с.Зброшкове;

- вуличне освітлення села;

- оформлення пасовищ;

- нерегулярний підвоз учнів с.Зброшкове до Доманівської ЗОШ №2;

- доплати до пенсій;

- низькі ціни на прийом молока у населення;

- встановлення автобусної зупинки;

- надання дозволів на вирубку дров мешканцями села.

Усіх присутніх, які прийшли на прийом, уважно вислухано, по деяким питанням надані роз’яснення, решта - будуть розглянуті головою райдержадміністрації та відпрацьовані відповідно до вимог чинного законодавства.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 грудня під час особистого прийому головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком розглянуто колективне звернення учасників бойо

вих дій у зоні антитерористичної операції, жителів Акмечетської та Прибузької сільських рад. Учасники антитерористичної операції звернулися до голови райдержадміністрації про допомогу в отриманні земельних ділянок до 2-х га для ведення особистого сільського господарства. Для надання роз’яснень було запрошено начальника відділу у Доманівському районі Головного управління Держгеокадастру Миколаївської області Олександра Ульянова.

 

 

 

 

 

 

24 листопада головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком проведено виїзні прийоми громадян у селі Анетівка Прибузької сільської ради та селі Забари Доманівської селищної ради. У селі Забари участь у виїзному прийомі взяли селищний голова Олександр Дога та депутат селищної ради Володимир Гудзюк.

Присутніх було понад 40  чоловік.

Під час виїзних прийомів жителі сіл Анетівка та Забари зверталися з наступними питаннями:

- водозабезпечення  мешканців села Забари;

- ремонт дороги в селі Анетівка біля водонапірної башти;

- вуличне освітлення села Забари;

- незадовільна робота ФАПу в селі Забари та забезпечення лікарськими препаратами;

- можливість зменшення вартості питної води та її доставки мешканцям села Забари (в селі вода відсутня взагалі).

Усіх присутніх, які прийшли на прийом уважно вислухано, по деяким питанням надані розяснення, решта розглядатимуться відповідно до вимог чинного законодавства.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 жовтня 2017 року головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком проведено виїзні прийоми громадян у Володимирівській сільській раді (с.Володимирівка та с.Олександрівка). Прийоми відбулися за участю Володимирівського сільського голови В.М.Літвіна. Під час прийомів громадянами порушено наступні питання:

-        про допомогу в отриманні земельної  ділянки  до 2-х га для ведення ОСГ;

-        питання забезпечення  реалізації медикаментів населенню;

-        про відсутність медичного працівника на ФАПі с.Володимирівка;

-        щодо вирішення питання опалення приміщення відділення поштового звязку  с.Володимирівка.

Питання будуть відпрацьовані відповідно до чинного  законодавства та згідно з наданими головою райдержадміністрації дорученнями.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В серпні поточного року головою райдержадміністрації Є.Л.Осадчуком  проведено 2 особистих прийоми. Під час прийомів розглянуто питання:

-про допомогу в проведені ремонту власного житла;

-про плату за здані в оренду земельні паї.

Голова райдержадміністрації уважно вислухав та запевнив, що звернення будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

29 СЕРПНЯ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Проводив колегію голова райдержадміністрації Є.Л.Осадчук  У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної ради, заступник селищного голови, сільські голови, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району, представники громадських організацій.

Розглянуто 5 питань порядку денного:

1.Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за І півріччя 2017 року.

2.Про підсумки роботи із зверненнями громадян  за І півріччя 2017 року.

3.Про стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за І півріччя 2017 року.

4.Про стан справ щодо кадрової роботи та забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в райдержадміністрації у 1 півріччі 2017 року.

5.Різне.

З інформаціями з порядку денного виступили: Харченко О.І. –начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Зубачевська І.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Щирба Т.П. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Максютенко О.М. – керівник апарату райдержадміністрації, яка проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства, органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації й райдержадміністрації та підвела підсумки роботи із зверненнями громадян за I півріччя 2017 року.

З питань, розглянутих на засіданні колегії районної державної адміністрації, надані відповідні протокольні доручення.

13 липня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком в Доманівській селищній раді (с.Олександродар та с.Царедарівка). Прийоми відбулися за участю старости села Петропавлівка Сергія Білова та інспектора с.Царедарівка Надії Зайцевої.Під час виїзних прийомів до очільника району звернулися жителі с.Царедарівки та Олександродару з наступними питаннями:

- безперебійного водозабезпечення  мешканців села Копані;

- щодо ремонту дороги до села Олександродар;

- отримання земельної частки(паю) по спадщині;

- автобусного сполучення села Олександродар;

- вуличного освітлення села Олександродар;

- прохання про недопущення закриття ФАПу села Олександродар;

Усіх присутніх, які прийшли на прийом Євгеній Осадчук уважно вислухав, надав роз’яснення, а ті питання які потребують додаткового розгляду взяв під особистий контроль та запевнив, що вони будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

22 червня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Зеленоярській (с.Зелений Гай) та Щасливській (с.Володимирівка) сільських радах. Прийоми відбулися за участю сільських голів (Лабзін Л.О. та Пасніченко Н.І.), заступника голови райдержадміністрації Коваленка А.П. та начальника Доманівського відділення Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДПС у Миколаївській області Кузмінчук Г.І.

У Щасливській сільській раді (с.Володимирівка) прийом відбувався у приміщені клубу (присутніх 30 чоловік). Порушені питання: безперебійне водопостачання мешканців села Володимирівка, обгрунтованість тарифу на воду; перспектива здійснення ремонту дороги «Трудолюбівка-Володимирівка»; електропостачання відповідно до норм та Правил (низька напруга в мережі); автобусне сполучення мешканців с.Володимирівка; коригування часу підвозу дітей с.Володимирівка до Кузнецівської ЗОШ (забезпечення нагляду за дітьми до початку навчання); виділення земельних ділянок для ведення ОСГ повнолітнім дітям - жителям с.Володимирівка максимально наближено до с.Володимирівка; екологічна ситуація, пов’язана з руйнуванням складу з мінеральними добривами.

У Зеленоярській сільській раді (с.Зелений Гай) прийом відбувався у приміщенні клубу (присутніх 11 чоловік). Порушені питання: автобусне сполучення мешканців с.Зелений Гай; створення об’єднаних територіальних громад.

Осадчук Є.Л. уважно вислухав усіх присутніх, які прийшли на прийом, взяв під особистий контроль порушенні питання та запевнив, що всі звернення будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства

15 червня голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук в провів особистий прийом  громадян.

Під час прийому  зареєстровано чотири звернення. Громадянами порушенні наступні питання:

1.Про нібито безпідставне розорювання посівів пшениці; 2.Про надання матеріальної допомоги бійцям АТО. 3.Земельне питання. 4.Про отримання  земельної ділянки до 2-х га для ведення особистого селянського сільського господарства учасником АТО (заявник учасник бойових дій). Питання матеріальної допомоги бійцям АТО розглянуто в день  прийому. Працівниками апарату райдержадміністрації та структурними підрозділами райдержадміністрації були зібрані кошти та вручені заявниці, яка є волонтером, для передачі бійцям АТО 28 –ї  аеромобільної  бригади. Решта питань будуть відпрацьовані  відповідно до чинного законодавства та згідно з наданими головою райдержадміністрації дорученнями.

23 березня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Н.І.Фалько в Маринівській сільській раді та Щасливській сільській раді. Прийоми відбулися за участю сільських голів В.М.Бройченка, Л.О.Лабзін. Під час прийомів розглянуто два питання:

- допомоги щодо відклику брата заявниці (Поточняка Олексія Йосиповича, який несе службу в Збройних Силах України за контрактом) для проведення похорон батька;

- щодо оформлення присадибної ділянки біля будинку, який купила без договору куплі-продажу (правоустановчих документів).

Контроль за виконанням вказаних питань перший заступник голови райдержадміністрації залишила за собою.

Н.І.Фалько разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації  В.В.Білецьким провела зустріч з педагогічним колективом Маринівської ЗОШ. В ході зустрічі обговорено анонімне колективне звернення мешканців с.Маринівка. 

23 лютого в залі засідань райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, громадських організацій, сільських голів. На засіданні колегії було розглянуто питання «Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за 2016 рік. З доповідями виступили начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.І.Харченко,  начальник фінансового управління райдержадміністрації І.М.Зубачевська та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.П.Щирба. Керівник апарату райдержадміністрації О.М.Максютенко проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства, актами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, підсумки роботи із зверненнями громадян і стан організації кадрової роботи та забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в райдержадміністрації у 2016 році.

З питань, розглянутих на засіданні колегії, прийнято відповідні рішення.

 

 

ЗА ІНІЦІАТИВИ ОЛЕКСІЯ САВЧЕНКА З 11 СІЧНЯ НА МИКОЛАЇВЩИНІ ПРАЦЮЄ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ»

Головною метою впровадження «Гарячої лінії» є надання необхідної допомоги громадянам у вирішенні нагальних питань:

«Для нас важливо повернути довіру людей до влади,- наголошує Олексій Савченко. - Оскільки трапляються випадки, коли жителі мають проблему і навіть не знають, куди потрібно звернутись, щоб її вирішити».

За словами голови облдержадміністрації Олексія Савченка, «Гаряча лінія» – стане індикатором роботи системи влади на всіх рівнях, в розрізі усіх сфер, це інструмент боротьби з корупцією та бюрократією.

«Гаряча лінія» допоможе проводити моніторинг роботи місцевих органів виконавчої влади, управлінь, відомств, організацій – бачити, як вони вирішують ті проблемні питання, з якими до них звертаються громадяни.

Це дозволить робити додатковий аналіз ситуації в містах і районах, відстежувати тенденції і розробляти відповідні заходи з метою запобігання їх виникненню у подальшому.

Гаряча лінія  працює у будні дні з 8 до 17 години.

Телефонуйте – 0800 502 191

 

2 вересня 2016 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, сільських голів. Провів його голова райдержадміністрації В.М.Іванченко.

Першим на засіданні колегії розглянуто питання «Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за 7 місяців 2016 року». З доповідями виступили начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.І.Харченко, начальник фінансового управління райдержадміністрації І.М.Зубачевська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.П.Щирба.

Про стан охорони громадського порядку та попередження злочинності на території Доманівського району доповів на засідання колегії начальник Доманівського відділення поліції Вознесенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області О.В.Ситник.

Стан організації боротьби з корупцією в Доманівському районі висвітлив у своєму виступі начальник Доманівського відділу Вознесенської місцевої прокуратури В.В.Ярош.

Керівник апарату райдержадміністрації О.М.Максютенко виступила на засіданні колегії з інформацією про дотримання антикорупційного законодавства в районній державній адміністрації за сім місяців 2016 року. Вона також проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства, органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації й райдержадміністрації за 7 місяців 2016 року та підбила підсумки роботи із зверненнями громадян від початку нинішнього року.

З питань, розглянутих на засіданні колегії районної державної адміністрації, надані відповідні протокольні доручення.

5 лютого 2016 року в приміщенні Доманівської районної державної адміністрації відбувся виїзний прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації Ничипорчуком А.Г в режимі онлайн відеоконференції.

На прийомі побувало 8 чоловік, було розглянуто 6 звернень, із них 2 звернення – колективні.

Під час прийому громадянами порушено наступні питання: про отримання нагороди за загиблого  в зоні АТО; про чергування обслуговуючого персоналу ПрАТ «МОПАС» на автостанції смт. Доманівка; про допомогу в розірванні договорів оренди земельних часток (паїв) з ТОВ «Зоря-Агро» та ФГ «Згода»; про поновлення пільг пенсіонерам МВС; та інші питання.

Усіх відвідувачів, які прийшли на прийом, уважно вислухав Ничипорук А.Г. та запевнив, що всі звернення будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства.

13 серпня 2015 року голова облдержадміністрації Вадим Меріков провів виїзний прийом громадян в Доманівській райдержадміністрації.

Під час прийому до голови облдержадміністрації звернулося 19 громадян, зареєстровано 6 звернень, з них 2 - колективні, а саме: про відновлення автобусного маршруту Доманівка - Колосівка; надання матеріальної допомоги для лікування інваліду І групи; щодо порушення чинного законодавства з нелегального курсування автобусів ФОП «Ярошенко І.Т.»; виділення земельної ділянки на території Царедарівської сільської ради учаснику АТО, тощо.

За результатом розгляду заяв Вадим Меріков взяв на особистий контроль порушені питання на особистому прийомі.

 

В серпні 2015 голова райдержадміністрації В.М.Іванченко провів зустріч з жителями с.Копанів за участю  Царедарівського сільського голови Ж.М.Шевченко, голови правління ПСП ім. Щорса С.А.Зборовським.

Учасники зустрічі розглянули питання відновлення та покращення водопостачання села питною водою та проведення заходів з децентралізації влади в Україні. Жителі села, звертаючись до голови райдержадміністрації попросили надати допомогу у відновленні водогону, ця проблема не вирішується протягом останніх п’яти років.

В свою чергу В.М.Іванченко запропонував передати водогін на баланс Царедарівської сільської ради, жителі Копанів підтримали цю ініціативу. «Передавши водогін на баланс громади є всі можливості провести відповідні відновлювальні роботи, залучивши бюджетні кошти та взяти участь у державній програмі «Питна вода», адже забезпечення населення водою є одним із пріоритетних завдань влади», - сказав голова райдержадміністрації.

 

22 липня 2015 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, сільських та селищного голів. Провів його голова райдержадміністрації В.М.Іванченко.

Керівник апарату райдержадміністрації О.М.Максютенко виступила на засіданні колегії з інформацією щодо кадрової роботи, з питань дотримання законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в райдержадміністрації за I півріччя 2015 року. Вона також проаналізувала стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами законодавства органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за I півріччя 2015 року та підбила результати роботи із зверненнями громадян у I півріччі 2015 року.

З питань, розглянутих на засіданні колегії районної державної адміністрації, прийнято відповідні рішення.

В роботі колегії райдержадміністрації взяв участь і виступив голова Доманівської районної ради Т.Л.Кушнір.

 

20 липня 2015 року голова райдержадміністрації Василь Іванченко, заступник голови райдержадміністрації Наталя Фалько, начальник управляння соціального захисту райдержадміністрації Надія Мазалова. зустрілися з учасником АТО Тарасенком Василем Івановичем, який нині знаходиться на лікуванні.

Василь Іванович мобілізований у лютому 2015 року, разом з десятьма нашими земляками захищає Вітчизну біля селища Гранітного Донецької області. Пенсіонер органів внутрішніх справ займався сільським господарством у рідному Виноградному Саду. Коли обов’язок покликав, без вагань пішов на захист рідної України. Вдячний Южноукраїнським волонтерам за допомогу у придбанні військового спорядження. Досвідчений боєць постійно опікується молодими побратимами: надасть слушну пораду, домовиться про постачання продуктів, підтримає морально. З впевненістю наш земляк говорить про бойовий дух захисників, про забезпечення армії. І нам дуже хочеться вірити, що дуже скоро повернуться додому наші сини, батьки, чоловіки, брати, знову будуть вирощувати хліб, знову фрукти із саду Тарасенків будуть радувати малечу Богданівки!

 

18 лютого 2015 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на порядку денному якої  було 7 питань. Одним із питань було питання про підсумки роботи із зверненнями громадян  за 2014 рік.

На колегії були присутні селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Головою райдержадміністрації в ході колегії були надані відповідні протокольні доручення до виконання.

 

 

 

 

16 лютого 2015 року головою райдержадміністрації проведено робочу поїздку в Щасливську сільську раду. В ході зустрічі із Щасливським сільським головою було обговорено колективне звернення, до голови райдержадміністрації, мешканців с.Володимирівка  щодо ремонту дороги до с.Володимирівка  та намічені шляхи вирішення

 

 

 

 

 

Інформація щодо проведених виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації та народним депутатом України Ю.І.Гержовим в 2014 році

18 грудня 2014 відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Сухобалківській (с.Суха Балка) сільській раді. Прийом відбувся за участю сільського голови, секретаря сільради та директора Сухобалківської ЗОШ І-Ш ст.школи (Бабанської Н.В., Фетько Т.В., Паламар Т.К. ). Зеленоярська с/р (с.Вікторівка) на базі Зеленогайської ЗОШ 1-11 ст. Присутніх було -35 чоловік Порушені питання: 1.Недопущення закриття Зеленогайської  ЗОШ 1-11 ст. 2.Кузнецівський шкільний автобус не підвозить дітей до Зеленогайської ЗОШ Щасливська с/р (с.Кузнецове)  в сільському БК Присутніх було – 18 чол. Порушені питання: 1.Не зупиняється автобус на початку села Кузнецове, де колись була зупинка; 2.Про доплату «Дітям війни»; 3.В с.Кузнецове низька електронапруга; 4.Щодо відновлення маршруту «Маринівка-Одеса».

11 грудня 2014 року  відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Олександрівській (с.Олександрівка) сільській раді 

22 листопада 2014 року в Доманівці відбулася зустріч народного депутата України О.П. Лівіка, обраного у 131 виборчому окрузі, з активом району.

Виступаючи перед присутніми, Олександр Петрович підкреслив, що він не домагався перемоги будь-якою ціною, за допомогою подарунків і подачок, адже у парламенті потрібні чесні, освічені й обов'язково принципові люди, чия позиція полягає в тому, щоб служити не собі, не своєму бізнесу, а своїй Вітчизні.

«Зараз, у цей складний час, потрібно зробити так, – зазначила на зустрічі заступник голови райдержадміністрації Н.І. Фалько, – щоб в Україні всі гілки влади були заодно, щоб вся влада працювала злагоджено та системно, на благо народу України.»

На зустрічі також виступили В.М.Іванченко, В.Ф.Базаренко, О.В.Воєводін, М.В.Косінчук, С.С.Зборовський, С.А.Зборовський, В.В.Матющенко, П.Б.Бесараб, В.М.Бройченко, О.В.Поспєлов, В.В.Богдан, Н.А.Мазалова, настоятель Мостівської церкви о.Миколай. Всі вони побажали Олександру Петровичу успіхів у роботі, не забувати своїх виборців, у тому числі й Доманівського району, допомагати вирішувати їх проблеми

23 жовтня 2014 року відбувся виїзний прийом  громадян головою райдержадміністрації в Володимирівській (с.Володимирівка) сільській раді. Прийом відбувся  за участю Володимирівського сільського голови Литвіна В.М. та секретаря Мельникович О.М. Прийом відбувся в приміщенні сільської ради, за адресою вул.Леніна, 26. Присутніх було більше 20 чол. Громадянами були порушенні питання: 1.Про допомогу у відкритті ДНЗ  в с.Володимирівка на базі колишньої школи. 2.Про відновлення автобусного сполучення маршруту «Доманівка-Новоселівка»  із заїздом у с.Володимирівку. 3.Про нерегулярний підвіз дітей с.Володимирівка до Доманівських ЗОШ №1 та №2. 4.Про перебої в електропостачанні вулиці ім.Щорса с.Володимирівка.

21 серпня 2014 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Прибузькій (с.Прибужжя) та Акмечетській  с.Жовтневе) сільських радах. Прийоми відбулися за участю Прибузького сільського голови Матющенка В.В. та Акмечетського сільського голови Мартинової О.М. Прибузька с/р (с.Прибужжя)  в приміщенні сільської ради та Акмечетська  с/р (с.Жовтневе)  в приміщені Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст.Порушенні питання: 1.Про допомогу в отриманні заборгованих аліментів. 2.Скарга на те, що на території Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст. розвелась значна кількість плазунів(гадюк та вужів).

24 липня 2014 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації в Фрунзівській (с.Олександродар) та Царедарівській (с.Царедарівка) сільських радах. Прийоми відбулися  за участю Фрунзівського сільського голови  Ляховець Л.Г. та секретаря Царедарівської  сільської ради Млінцової О.В.( сільський голова у  відпустці).Фрунзівська с/р (с.Олександродар)   на базі Олександродарського сільського клубу та Царедарівська  с/р (с.Царедарівка)  в приміщені сільської  ради. Присутніх було близько 10 чоловік. Громадянами порушенні питання: 1.Про низькі ціни на молоко та молочні продукти. 2.Про допомогу в остаточному оформлені договорів оренди земельних ділянок для огородництва жителям с.Фрунзе. 3.Про відмову в отриманні субсидії. 4.Про отримання  земельної ділянки для ведення ОСГ та відпустки сином заявниці, який в даний час  мобілізований для проходження  служби  в армії.

12 червня  2014 року відбувся виїзний прийом  громадян головою райдержадміністрації в Зеленоярській (с.Зелений Гай) та Щасливській (с.Володимирівка) сільських радах. Прийоми відбулися  за участю  сільських голів. Зеленоярська с/р (с.Зелений Гай) на базі Зеленогайської ЗОШ 1-11 ст. Присутніх було - 7 чоловік Порушені питання: 1.Про доцільність відкриття ДНЗ на базі Зеленогайської ЗОШ І-ІІ ст. (в селі нараховується 48 дітей). 2.Про низькі закупівельні ціни на молоко. Щасливська с/р (с.Володимирівка)  в сільському БК. Присутніх було – 5 чол. Порушені питання:  1.Про вуличне освітлення с.Володимирівка Щасливської сільської ради.  2.Про виділення земельних ділянок до 2-х га для ведення ОСГ повнолітнім мешканцям с.Володимирівка , Щасливської сільської ради.  3. Про використання приміщення бувшої Володимирівської ЗОШ та передача її на баланс Щасливської сільської ради з метою збереження та ефективного використання державної власності.

17 квітня 2014 року відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації В.М.Іванченко в Зеленоярській (с.Вікторівка) та Щасливській (с.Кузнецове) сільських радах. Прийоми відбулися за участю Щасливського сільського голови  КовальоваВ.О. та секретаря Зеленоярської сільської ради (Зеленоярський сільський голова у відрядженні). Зеленоярська с/р (с.Вікторівка) на базі Зеленогайської ЗОШ 1-11 ст. Присутніх було - 40 чоловік Порушені питання: 1.Цільові кошти від ПП «Урожай» для придбання баку для питної води Зеленогайській ЗОШ І-ІІ ст.(де ці гроші? чи де бак?). 2.Про доцільність відкриття ДНЗ на базі Зеленогайської ЗОШ І-ІІ ст. (в селі нараховується 48 дітей) Щасливська с/р (с.Кузнецове)  в сільському БК. Присутніх було – 8 чол. Порушені питання: 1.Зупинка автобуса на початку села Кузнецове (за певну плату автобус зупиняється, а в іншому випадку ні). 2.Заміна вікон і дверей в Кузнецівській ЗОШ  І-ІІІ ст. на пластикові. 3.Питання щодо сміттєзвалища біля території Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 17 лютого 2014 року під головуванням голови райдержадміністрації Т.Л.Кушніра проведено нараду з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації та територіальними органами міністерств і відомств. Розглянуто питання стану реалізації завдань Президента  України щодо роботи із зверненнями громадян у Доманівському районі. Відкриваючи засідання голова райдержадміністрації Т.Л.Кушнір  довів до відома присутнім: «У 2013 році мешканцями району було направлено чотири звернення до Адміністрації Президента України в  рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України В.Ф.Януковича. В своїх зверненнях до Президента  України, громадяни порушують питання, а саме: водопостачання села, його газифікація та ремонт доріг; про матеріальну допомогу для  проведення ремонтних робіт у квартирі; набуття права власності на майно - майновий пай;

відмова у наданні субсидії. Всі звернення в  рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» об’єктивно та невідкладно опрацьовані фахівцями відповідно наданих доручень та  вказаних термінів. По всіх порушених питаннях надані роз’яснення та письмові відповіді заявникам».

 

 17 січня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Н. Фалько здійснила робочу поїздку до с. Щасливка.Робочий візит розпочався з  особистого прийому громадян, на якому Н.Фалько провела роз’яснювальну роботу щодо попередження насильства в сім`ї. Під час  бесіди з сільським головою О. Ковальовим та секретарем сільської ради Л.Лабзін заступник голови райдержадміністрації Н.Фалько  особливу увагу приділила співпраці органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування наголосивши:- «Налагодження  співпраці між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування дасть змогу оперативно і якісно вирішувати  проблеми людей. Саме на це нас націлюють завдання Президента України». Також Наталія Іванівна ознайомилася із ходом  вирішення соціальних проблем Щасливської сільської ради. Крім того Н.Фалько ознайомилася з роботою сільської бібліотеки та  відвідала Щасливську ЗОШ І-ІІст., обговорила з директором школи Т. Луцької нагальні проблеми школи та можливі шляхи їх  вирішення.