Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Запрошення на стажування у Німеччині
2018-11-06 07:02:00

Запрошення на стажування у Німеччині

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 15 молодих співробітників державних установ України в рамках програми «High Level Experts Programme» (HLEP) пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в період з 3-го до 24-го травня 2019 року.

В рамках програми молоді фахівці з України матимуть можливість особисто ознайомитись з роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та інших органів державної влади, з принципами функціонування німецького апарату державного управління та зазирнути у багатогранність міжнародних відносин. Програма охоплює вузько спеціалізовані семінари з політології та економіки, дискусійні заходи, семінари з публічних виступів та роботи із ЗМІ, мовні курси та поїздки до німецьких та європейських міст.

Робоча мова програми – англійська.

Кінцевий термін подачі заявок – 30.11.2018. Умови участі у конкурсному відборі додаються.

В разі подачі документів до Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні просимо проінформувати відділ економічного розвитку і торгівлі Доманівської райдержадміністрації в термін до 25 листопада 2018 року.

 

Додаток.