Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Оголошується фотопроект для молоді «Об’єктив професій»
2019-02-26 09:08:00

Оголошується фотопроект для молоді «Об’єктив професій»

Миколаївський обласний центр зайнятості з 1 березня 2019 року запускає профорієнтаційний фотопроект «Об’єктив професій» для учнів 8-11 класів.
Ідея проекту: підготовка учнів старших класів до усвідомленого вибору професій через ознайомлення з майбутніми професіями та професіями своїх батьків.

Зміст проекту: протягом 3 місяців учасники розміщують фото на своему профілі в інстаграм з хештегом#знімокпроф. Фото відображають наступне

Умови проекту:у період з 1 березня по 10 травня 2019 року учасники мають розмістити 2 фото на своєму профілі в Instagram з хештегом#знімокпроф

1) Моя майбутня пофесія

- Перше фото має відображати специфіку майбутньої професії, на ньому є обов’язковою присутність учасника фотопроекту, який за допомогою атрибутики професії або відповідного робочого місця зображує свою майбутню професію. Разом з фото має бути пост, який описує (уточнює) майбутню професію учасника         

2) Професія моїх батьків

- Друге фото повинне відображати специфіку професії одного із батьків. На фото має бути учасник фотопроекту разом із одним із батьків на робочому місці. Під фото має бути пост, який характеризує професію батьків.

Фото учасників проекту дублюватимуться на сторінку в Facebook (Миколаївський обласний центр зайнятості) та в Instagram (сторі mikolaevocz https://www.instagram.com/mikolaevocz/ ) в рубрику фотопроект «Об’єктив професій».
Переможцями фотопроекту будуть визнані учасники, фото яких стануть найпопулярнішими за кількістю вподобань в Інтернеті (сумарне вподобання на особистій сторінці учасника в Instagram та вподобання фото на сторінці Миколаївського ОЦЗ в Instagram та Facebook). Підведення підсумків та нагородження переможців фотопроекту «Об’єктив професій»