Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → До уваги громадян - семінар-тренінг щодо протидії гібридним загрозам у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО
2019-07-29 08:38:00

До уваги громадян - семінар-тренінг щодо протидії гібридним загрозам у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації на прохання Держкомтелерадіо повідомляє, що ТОВ «Євромедіа компані»  30 липня  2019 року (09:30 - 14:30),  у конференц залі готелю «Чорне Море» м. Одеса, вул. Рішельєвска, 59 проводить семінар-тренінг щодо протидії гібридним загрозам у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні. Захід проводиться для регіональних ЗМІ із залученням представників державного сектору управління та місцевого самоврядування, експертів неурядових організацій та науковців.

Мета заходу: підвищити рівень розуміння представників місцевих ЗМІ, громадських організацій та органів влади стосовно засобів запобігання, виявлення і протидії гібридним загрозам (зокрема в інформаційному полі), а також покращити їх поінформованість з проблематики євроатлантичної інтеграції України.

Навчання безкоштовне, організатори компенсують витрати на проїзд при наявності квитка на потяг або автобус. 

Довідки за телефоном: +380637607707 Юлія Снєгова.