Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ДОМАНІВЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ІВАНОМ КУЧМІЄМ
2015-06-16 16:33:00

ДОМАНІВЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ІВАНОМ КУЧМІЄМ

Сьогодні Богданівка і вся Доманівщина з скорботою та болем у серці прощалася із загиблим Героєм – Іваном Кучмієм. Він встиг прожити лише 23 роки, але, захищаючи свободу і незалежність своєї Батьківщини, віддав найцінніше, що мав - своє молоде життя.

Загинув Іван 14 червня біля села Мар’їнка Донецької області внаслідок мінометного обстрілу.

Віддати останню шану нашому Герою прийшли сотні жителів Богданівки, Мар’ївки, Виноградного Саду, Доманівки, Олександрівки, Мостового та інших населених пунктів нашого району, учні Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., його бойовий побратим Ігор з 28 окремої механізованої бригади, військовослужбовці інших підрозділів Збройних Сил України, волонтери.

Громадянська панахида пройшла в Богданівській ЗОШ І-ІІІ ст. Щирі співчуття родині загиблого від імені богданівської громади висловили Богданівський сільський голова П.Б. Бесараб, класний керівник Н.Г. Шкробко розповіла про шкільні роки Івана. Перед присутніми виступили також помічник першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації О.М. Решетняк, голова Доманівської районної ради Т.Л. Кушнір, військовий комісар Доманівського районного військового комісаріату Ю.А. Кучер.

Жителі Богданівки на знак пошани стали на коліна, проводжаючи Івана в останню путь. Труну з загиблим пронесли вулицями Богданівки.

Поховали Івана в милій його серцю Богданівці.Присутні вшанувати пам’ять бійця хвилиною мовчання, а бойові побратими - військовим салютом.