Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ДОМАНІВЩИНА ПОПРОЩАЛАСЬ З ІВАНОМ УСАТЕНКОМ
2016-01-29 15:34:00

ДОМАНІВЩИНА ПОПРОЩАЛАСЬ З ІВАНОМ УСАТЕНКОМ

29 січня Доманівщина із скорботою та болем у серці попрощалась із загиблим у зоні антитерористичної операції  на сході України воїном-земляком, уродженцем селища Доманівки Усатенком Іваном Вікторовичем. Служив Іван у складі бригади морської піхоти в с. Виноградне, захищаючи від ворога місто Маріуполь. Там і загинув 25 січня 2016 року.

  Після панахиди труну із загиблим встановили в фойє районного будинку культури. Віддати останню шану полеглому воїну, який до кінця виконав свій військовий обов’язок, захищаючи територіальну цілісність України, наше мирне життя, прийшли сотні вдячних земляків-доманівців, жителів інших населених пунктів району, його бойові побратими, військовослужбовці інших підрозділів, волонтери.

 -- Він ще міг би зробити багато добрих справ для своєї родини, для рідного селища, для України, -- сказав, виступаючи на траурному мітингу, помічник першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації О.М. Решетняк. – Але він віддав за Вітчизну найдорожче, що мав, -- своє життя. Вічна пам’ять герою!

  Щирі співчуття родині полеглого військовослужбовця від імені доманівської громади висловили перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Н.І. Фалько, заступник командира роти по роботі з особовим складом Р.М. Каменчук.

  Хвилиною мовчання вшанували учасники траурної церемонії пам’ять про українського воїна-захисника І.В.Усатенка.

  Труну із загиблим пронесли на руках центральною вулицею Доманівки. Школярі утворили коридор пам’яті із запаленими свічками.

  Поховали Івана Усатенка під залпи військового салюту. Хай йому буде пухом рідна земля та вічна пам’ять!